+86 21 60517372

8 rozë

* Silk-Like Lustre 3D hollë Printer 8# Color Pink
* Shining Like Pink, Puna Noble, I përshtatshëm për printim Metal Works, si: trofe.
* pastërti të lartë,Line vazhdueshëm,Non-clogging. Diametri precision ±0.02mm

Detail shpejtë:
Ship Nga: EU / RU / FR / ES / CN markë emër: NOULEI
model jo. : 8# SILK PINK minimum urdhër sasi: 1copë
dorëzim kohë: 2 ditë furnizim aftësi: 500000copë / muaj
EXW Price: $15.5x1pcs, $14.5x200pcs, $12.9x500pcs,
paketim detalet: 5pcs/CTN, 10copë / CTN, cope / CTNCTN
pagesë Kushtet: Paypal union / Western / T / T

çmim:$29.60
Përshkrim

6# PLA Silk Pink

 Krijuar për punë Unique, Noulei Silk Filament ju lejon të shtypura shkëlqim të shkëlqyer. Kjo fije e hollë është testuar dhe optimizuar për të shtypur në mënyrë të besueshme.

Ky robot STL dhe shtypje sigurohen nga fab365, përdorim Noulei \ 'S mëndafshi Pink #6 filament.

1. Specifikimet kanë 1.75mm
2. paketimi vakum, 1.0kg Pesha neto.
3. modele printer 3D të huaj të mbështetur PPSH përkryer. PLA takon biomaterials. Misri kokërr është nxjerrë. Ngjyra natyrale është degradable pa ndikuar në mjedis. 
4. PLA është e vështirë, forca të lartë dhe ngurtësi të lartë. 
5. Sipërfaqja është e ndritshme dhe smoothness është shumë i mirë. 
6. nuk ka erë, përdorimin e burimeve bimore, si nxjerrjen niseshte misri nga materiali.
7. shtypjen PLA nuk curl, Nuk buzë. 
8. Temperatura e punës është i ulët, 195-230 gradë. 
9. Ajo ka një famë të shkëlqyer. ngjyra të ndryshme për të zgjedhur nga.

 

New patentuar Teknologji, NOULEI New Silk hollë ju lejon të shtypura gloss Shkëlqyer.

 

23 Color Optional

e gjelbër, Jade gjelbër, Rose, e zezë, Silver Blue, Mbylle Purple me ngjyra metalike.

shtyp Këshilla

1. Gjithmonë punojnë në një dhomë të ventiluar mirë
2. Nëse ju doni të bëni copa më të mëdha se sa printer madhësinë aktuale tuaj printim, ju mund të shtypura pjesë dhe rrinë e tyre së bashku me aceton.
3. Përdorni shirit në heatbed printer për aderimin më të mirë
4. Temperatura më e lartë heatbed,aderimin më mirë është. Distanca e hundë dhe heatbed më afër,cilësia më mirë është.
5. Temperatura më e ulët grykë do të japë një shkëlqim të mirë

 

Certifikatat ndërkombëtare të Noulei

Noulei TEAM ka provuar të jetë një i besueshëm, i besuar, ndërmarrje e angazhuar dhe efikase, fituar një reputacion të mirë nga klientët globale nga Anglia, Francë, Gjermani, Japonia dhe të tjera 30 vendet e zhvilluara dhe rajone. Noulei 3D Printer dhe filamente kanë kaluar çertifikatat ndërkombëtare dhe të kenë dhjetra e patentave shpikje si dhe software të drejtat pronësore.

 

parametër
model fije e hollë material diametër shtyp temperaturë Neto peshë bruto peshë Ngjyrë
Silk-si seri PLA  1.75mm ±0.02mm 195°C - 230°C 0.5KG ose 1.KGG 0.8KG ose 1.KGG 23 Ngjyrë fakultativ

Aplikacion

NOULEI 3D shtypjen e hollë është i njohur si prodhimin krijuese dhe prototip të shpejtë, 
e cila ka qenë përdorur gjerësisht në aplikimet e mëposhtme:

* Arsimi dhe hulumtimi
* dizajn arkitektonike
* lodra animacion
* i derdhur injeksion
* Gdhendje dhe kështu me radhë


video
FAQ

1.Është sipërfaqja përfunduar objekti qetë?
po, Sepse diametri i fije e hollë është shumë e qëndrueshme, dhe saktësi mund të jetë aq i lartë sa 0.02 mm.

2. Çfarë është ngjyra material? 
A: Noulei 3D Printer hollë mëndafshi Seria me 15 Colors: bakër, i kuq, e bardhë, blu, e gjelbër, rozë, bronz, dritë të purpurt, Rose, bule lehta, blu safir, ar, argjend, Gold Antique, ylber.

3.Q: Cilat ngjyra është si metali?
A: ar, bakër, bronz, Antique Gold afër ngjyra metalike.

4.A ju ofrojnë 0.5kg?
po. Noulei 3D Printer hollë mëndafshi Series ka dy paketa 0.5kg dhe 1.0kg.

5.Çfarë është e mirë temperatura shtypjen?
Ka dallime të vogla në temperaturë midis printera të ndryshme, ju lutem të rregulluar në bazë të printerit tuaj, temperatura më e ulët ka një famë të mirë.

6.Jeni te prodhuesi ose vetëm reseller e 3D filament printer në Kinë? 
A: Ne jemi prodhues profesional të 3D filament printer në Kinë. Mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë. 

7.Mund të vendosni emrin tim markës (logo) në fije e hollë printer Silk Series 3D(shërbimit OEM)? 
i sigurt. Në mënyrë që të eksplorojnë tregun më të mirë dhe të ofrojë shërbime më të përshtatshëm për konsumatorët globale, Noulei sinqerisht fton agjent jashtë shtetit për të krijuar të ardhme të shkëlqyer së bashku.

8.Çfarë është moq? 
A: Moq është 1 i vendosur. Por, siç e dini, më shumë që të urdhërojë, të mirë çmimi do të jetë.

9.Si mund të blini vetëm një për përdorim personal? 
A: Ju mund të blini atë nga dyqan tona online në Alibaba Aliexpress,ose ebay, ose Amazon, ose kontaktoni me ne direkt.

10.Si do të dorëzojë filament printer 3D për ne?
A: Ne do të bëjë dërgesën me postal, nga express, nga ajri ose nga deti sipas sasisë tuaj. Ne do të ju sugjerojmë metodën më të mirë të anijeve.

11.Cilat metoda e pagesës ju pranoni? 
T / T, Western Union, PayPal, etj.