+86 21 60517372

Lartë Pastërtia Silk PLA Printer 3D Material hollë Sapphire Blue Noulei 3D hollë Printer për printer Industrial 3D

*Likuiditeti i mirë, temperatura shtypjen: 195-230℃ 

*Shiny 3d printer PLA filament me shumicë 1kg çmim

*dimension i mirë stabilitet

Detail shpejtë:
Ship Nga: EU / RU / FR / ES / CN markë emër: NOULEI
model jo. : 3# blu safir minimum urdhër sasi: 1copë
dorëzim kohë: 2 ditë furnizim aftësi: 500000copë / muaj
EXW Price: $15.5x1pcs, $14.5x200pcs, $12.9x500pcs,
paketim detalet: 5pcs/CTN, 10copë / CTN, cope / CTNCTN
pagesë Kushtet: Paypal union / Western / T / T

çmim:$29.60
Përshkrim

 

3# PLA Silk Sapphire Blue

Krijuar për Punë Unique, Noulei Silk Filament ju lejon të shtypura Gloss shkëlqyera dhe të bëjë punën tuaj Colorful dhe të dukshëm.

Kjo fije e hollë është testuar dhe optimizuar për të shtypur të besueshme me reagime të Lartë.No zhurma: rrjedhshmëri të shkëlqyer, ushqyerit normalisht, prodhimit të qëndrueshme

No vizatim: formësimin lehtë, glossiness shkëlqyer sipërfaqe

Nuk bubbles: faktor kritik i cilësisë fije e hollë

procesi Precision

Gamë të gjerë të temperaturës përpunimit, warping ulët

rezistencë të mirë, qëndrueshëm në performancën

Eko-miqësore dhe materiale të biodegradueshme, Jo-toksike.

23 Color Optional

ar,Rose,bakër,ylber,vjollcë,E verdhe,bronz,Antique Gold afër ngjyra metalike.


Certifikatat ndërkombëtare të Noulei

Noulei TEAM ka provuar të jetë një i besueshëm, i besuar, ndërmarrje e angazhuar dhe efikase, fituar një reputacion të mirë nga klientët globale nga Anglia, Francë, Gjermani, Japonia dhe të tjera 30 vendet e zhvilluara dhe rajone. Noulei 3D Printer dhe filamente kanë kaluar çertifikatat ndërkombëtare dhe të kenë dhjetra e patentave shpikje si dhe software të drejtat pronësore.parametër
model fije e hollë material diametër shtyp temperaturë Neto peshë bruto peshë Ngjyrë
Silk-si seri PLA  1.75mm ±0.02mm 195°C - 230°C 0.5KG ose 1.KGG 0.8KG ose 1.KGG 23 Ngjyrë fakultativ

 

Certifikatat ndërkombëtare të Noulei

Noulei TEAM ka provuar të jetë një i besueshëm, i besuar, ndërmarrje e angazhuar dhe efikase, fituar një reputacion të mirë nga klientët globale nga Anglia, Francë, Gjermani, Japonia dhe të tjera 30 vendet e zhvilluara dhe rajone. Noulei 3D Printer dhe filamente kanë kaluar çertifikatat ndërkombëtare dhe të kenë dhjetra e patentave shpikje si dhe software të drejtat pronësore.

Aplikacion

NOULEI 3D shtypjen e hollë është i njohur si prodhimin krijuese dhe prototip të shpejtë,

e cila ka qenë përdorur gjerësisht në aplikimet e mëposhtme:

1. Arsimi dhe hulumtimi

2. dizajn arkitektonike

3. lodra animacion

4. i derdhur injeksion

5. Gdhendje dhe kështu me radhë


video
FAQ

1.Është sipërfaqja përfunduar objekti qetë?
po, Sepse diametri i fije e hollë është shumë e qëndrueshme, dhe saktësi mund të jetë aq i lartë sa 0.02 mm.

2. Çfarë është ngjyra material? 
A: Noulei 3D Printer hollë mëndafshi Seria me 23 Colors: bakër, i kuq, e bardhë, blu, e gjelbër, rozë, bronz, dritë të purpurt, Rose, bule lehta, blu safir, ar, argjend, Gold Antique, ylber.

3.Q: Cilat ngjyra është si metali?
A: ar, bakër, bronz, Antique Gold afër ngjyra metalike.

4.A ju ofrojnë 0.5kg?
po. Noulei 3D Printer hollë mëndafshi Series ka dy paketa 0.5kg dhe 1.0kg.

5.Çfarë është e mirë temperatura shtypjen?
Ka dallime të vogla në temperaturë midis printera të ndryshme, ju lutem të rregulluar në bazë të printerit tuaj, temperatura më e ulët ka një famë të mirë.

6.Jeni te prodhuesi ose vetëm reseller e 3D filament printer në Kinë? 
A: Ne jemi prodhues profesional të 3D filament printer në Kinë. Mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë. 

7.Mund të vendosni emrin tim markës (logo) në fije e hollë printer Silk Series 3D(shërbimit OEM)? 
i sigurt. Në mënyrë që të eksplorojnë tregun më të mirë dhe të ofrojë shërbime më të përshtatshëm për konsumatorët globale, Noulei sinqerisht fton agjent jashtë shtetit për të krijuar të ardhme të shkëlqyer së bashku.

8.Çfarë është moq? 
A: Moq është 1 i vendosur. Por, siç e dini, më shumë që të urdhërojë, të mirë çmimi do të jetë.

9.Si do të dorëzojë filament printer 3D për ne?
A: Ne do të bëjë dërgesën me postal, nga express, nga ajri ose nga deti sipas sasisë tuaj. Ne do të ju sugjerojmë metodën më të mirë të anijeve.

10.Cilat metoda e pagesës ju pranoni? 
T / T, Western Union, PayPal, etj.