+86 21 60517372

Noulei 3D Filament Printer 1.75mm 1KG PLA 3D Printing Material Silk PLA Jade gjelbër Quality Excellent 3d hollë me shumicë

* No Edge Warping, No clogging.
* Compatibility lartë
* Diametri precision ±0.02mm

Detail shpejtë:
Ship Nga: EU / RU / FR / ES / CN markë emër: NOULEI
model jo. : 20# SILK Jade gjelbër minimum urdhër sasi: 1copë
dorëzim kohë: 2 ditë furnizim aftësi: 500000copë / muaj
EXW Price: $15.5x1pcs, $14.5x200pcs, $12.9x500pcs,
paketim detalet: 5pcs/CTN, 10copë / CTN, cope / CTNCTN
pagesë Kushtet: Paypal union / Western / T / T

çmim:$0.00
Përshkrim

20# PLA Silk Jade gjelbër

Silk-si Feel - Sipërfaqja Silky hokej mbi akull me shkëlqim mëndafshi, duke i dhënë të qetë, sedeftë dhe touch unike

materiale jo toksike dhe No Clogging: Biodegradable dhe Eko-miqësore, Nuk ka dëm për përdoruesit dhe mjedisit, toleranca minimale dhe warping ulët për të siguruar ushqimin në përputhje dhe printime të qëndrueshme, No clogging, shkalla shumë e lartë e suksesshme. Ideal për printim shtëpie.

Diçka që ju duhet të dini: Për të arritur një efekt të mirë, Shpejtësia Recommended shtypura(Më poshtë 30mm / s); nxjerrje Recommended (190°C - 230°C); ajo është e mirë për të ngrohtë deri krevat të nxehtë për rreth 60 °C në dimër, Asnjë kërkesë krevat ngrohje në verë.

profesional Paketimi- Fije e hollë erdhi në një qese të mbyllur vakum me një qese desiccant për ta mbajtur atë të thatë dhe për të mbajtur jashtë pluhurit dhe grimcave të huaja, parandaluar bllokime hundë dhe japin modele të qetë 3D.


 

Features produktit:
No lustrim nevojshme, shtypjen në një rezultate të larta detaje në një fund të bukur.
Highlight PLA mëndafshi fije e hollë

 

 

23 Color Optional

i kuq, bakër, E verdhe, Gold Antique, Bright Yellow, Bonze, Rainbow afër ngjyra metalike.

shtyp Këshilla

1. Gjithmonë punojnë në një dhomë të ventiluar mirë
2. Nëse ju doni të bëni copa më të mëdha se sa printer madhësinë aktuale tuaj printim, ju mund të shtypura pjesë dhe rrinë e tyre së bashku me aceton.
3. Përdorni shirit në heatbed printer për aderimin më të mirë
4. Temperatura më e lartë heatbed,aderimin më mirë është. Distanca e hundë dhe heatbed më afër,cilësia më mirë është.
5. Temperatura më e ulët grykë do të japë një shkëlqim të mirë


Certifikatat ndërkombëtare të Noulei

 Noulei TEAM ka provuar të jetë një i besueshëm, i besuar, ndërmarrje e angazhuar dhe efikase, fituar një reputacion të mirë nga klientët globale nga Anglia, Francë, Gjermani, Japonia dhe të tjera 30 vendet e zhvilluara dhe rajone. Noulei 3D Printer dhe filamente kanë kaluar çertifikatat ndërkombëtare dhe të kenë dhjetra e patentave shpikje si dhe software të drejtat pronësore.


parametër
model fije e hollë material diametër shtyp temperaturë Neto peshë bruto peshë Ngjyrë
20# Silk-si seri PLA  1.75mm ±0.02mm 195°C - 230°C 0.5KG ose 1.KGG 0.8KG ose 1.KGG 23 Ngjyrë fakultativ

Aplikacion

NOULEI 3D shtypjen e hollë është i njohur si prodhimin krijuese dhe prototip të shpejtë, 
e cila ka qenë përdorur gjerësisht në aplikimet e mëposhtme:

* Arsimi dhe hulumtimi
* dizajn arkitektonike
* lodra animacion
* i derdhur injeksion
* Gdhendje dhe kështu me radhë


video

FAQ

1.Si në lidhje me printer 3D për të PPSH dhe çmimeve ABS?
Në Kinë, ekziston një thënie e vjetër, "më të lirë, më keq". Noulei do të siguronte një cilësi të mirë me çmim të arsyeshëm. Ju mund të gjeni një performancë të mirë kosto këtu. Ju lutem na kontaktoni.

 
2. Çfarë është ngjyra material? 
A: Noulei 3D Printer hollë mëndafshi Seria me 15 Colors: bakër, i kuq, e bardhë, blu, e gjelbër, rozë, bronz, dritë të purpurt, Rose, bule lehta, blu safir, ar, argjend, Gold Antique, ylber.

3.Q: Cilat ngjyra është si metali?
A: ar, bakër, bronz, Antique Gold afër ngjyra metalike.

4.Çfarë është material i Noulei metalike plotë printer 3D fije e hollë? 

PLA, ABS, PETG, SI NJE, hips, najloni, WOOD, etj bakri Silk për të madhe 3d furnizuesit printer metalike Noulei.


5.Çfarë është e mirë temperatura shtypjen?
Ka dallime të vogla në temperaturë midis printera të ndryshme, ju lutem të rregulluar në bazë të printerit tuaj, temperatura më e ulët ka një famë të mirë.

6.Jeni te prodhuesi ose vetëm reseller e 3D filament printer në Kinë? 
A: Ne jemi prodhues profesional të 3D filament printer në Kinë. Mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë. 

7.Çfarë është precision / Trashësia e vetme shtresë e makinës NOULEI 3D modelimit? 

3furnizuesi D printer Noulei \ 's madh printer 3D metalike për PPSH dhe ABS ka një shtresë të vetme të 0.08 për të 0.3mm.


8.Çfarë është moq? 
A: Moq është 1 i vendosur. Por, siç e dini, më shumë që të urdhërojë, të mirë çmimi do të jetë.

9.Si mund të blini vetëm një për përdorim personal? 
A: Ju mund të blini atë nga dyqan tona online në Alibaba Aliexpress,ose ebay, ose Amazon, ose kontaktoni me ne direkt.

10.Si do të dorëzojë filament printer 3D për ne?
A: Ne do të bëjë dërgesën me postal, nga express, nga ajri ose nga deti sipas sasisë tuaj. Ne do të ju sugjerojmë metodën më të mirë të anijeve.

11.Cilat metoda e pagesës ju pranoni? 
T / T, Western Union, PayPal, etj.