+86 21 60517372

NOULEI 3d Printing konsumit Shiny Rainbow PLA hollë me shumicë

* Ngjyrë: Silk-Like Lustre 3D hollë Printer 16# Color Rainbow Splendid
* Gloss shkëlqyer me automatik Gradient Color Print
* Bëni Puna juaj Colorful dhe të dukshëm.

Detail shpejtë:
Ship Nga: EU / RU // FR / ES / CH markë emër: NOULEI
model jo. : 16# PLA SILK Rainbow moq: 1copë
dorëzim kohë: 2 ditë furnizim aftësi: 500000copë / muaj
EXW Price: $15.5x1pcs, $14.5x100pcs, $13.5x500pcs,
paketim detalet: 5pcs/CTN, 10copë / CTN, cope / CTNCTN
pagesë Kushtet: Paypal union / Western / T / T

çmim:$31.90
Përshkrim

16# PLA Silk Splendid Rainbow

Krijuar për Punë Unique, Noulei Silk Filament ju lejon të shtypura Gloss shkëlqyera dhe Bëni Puna juaj Colorful dhe Conspicuous.This hollë është testuar dhe optimizuar për të Printo Besueshme.


 

1. 1.75mm ,dimensional Saktësi +/- 0.05mm
2. 1KG / Roll , Vakum mbyllur paketimin  
3. Nozzle Printing Temperatura :195-215°C
4. materiale të papërpunuara nga cilësi të lartë SHBA Natyrore.
5. PLA është biomaterial mjedisore ,nxirret nga misri, biodegradable.
6. PLA ka intensitet të lartë dhe ngurtësi, shkëlqim sipërfaqe dhe të qetë, nuk ka erë gjatë printimit
7. PLA mund të shmangur shufër dhe warping gjatë printimit



parametër
model fije e hollë material diametër shtyp temperaturë Neto peshë bruto peshë Ngjyrë
16# Silk Rainbow  PLA  1.75mm ±0.02mm 195°C - 215°C 0.5KG ose 1.KGG 0.8KG ose 1.KGG ylber gradients 
janë rregulluar Rastësisht

 

New patentuar Teknologji

NOULEI New Silk hollë ju lejon të shtypura gloss Shkëlqyer.

paketim& Details ofrimit

paketim: Strong kartoni Paketa me tre sasi paketim të 1kg PPSH është fakultative, 5pcs/CTN, 10pcs/ CTN, 20cope / CTN.
Koha e dërgimit: Zakonisht transportohen në 3-5 ditë pas mostër të konfirmohet.
Delivery nga deti apo ajri, gjithashtu shprehin ofrimit , si DHL, UPS, FEDEX, TNT etj.


 

Disa Printime Këshilla:

1. Është provoni më mirë për lirimin e filament për statusin e saj origjinale pas shtyp, dhe vendin e pagesës filament përsëri në çantë origjinale vakum dhe aksioneve e tyre në një vend të freskët dhe të thatë pas shtyp. Fije e hollë mund të thithin lagështi nga ajri dhe ndikojnë në cilësinë e saj dhe punën.
2. Pls mos fillojë tifoz ftohjes në fillim 3 shtresa e modelit. Set 0.1mm shtresa do të jetë sipërfaqja e mirë butë dhe me shkëlqim. Set shtresa e jashtme në një shpejtësi ngadalë , 30-40mm / min
3. Clean ose të ndryshojë grykë para shtypjen është mënyrë e mirë për të reduktuar bllokim në qoftë se ajo është përdorur për shumë herë.

Aplikacion

Aplikacionet e PLA filament Për FDM 3D Printer

TPE 3D Filament Printer është përdorur gjerësisht në modelings shtypjes për arsimin, përdorimi shtëpi, hobbyist dhe zyra, i cili gjithashtu luan një rol të rëndësishëm në disa fusha të tilla si Cosplay, prodhimit industrial, dizajn arkitektonike, lodra animacion, Automobile Design dhe kështu me radhë. NOULEI PLA 3D printer filament gëzon një reputacion të mirë në mbarë botën për shkak të çmimit të tij konkurruese, cilesi e larte.



video

FAQ

1.Është sipërfaqja përfunduar objekti qetë?
po, Sepse diametri i fije e hollë është shumë e qëndrueshme, dhe saktësi mund të jetë aq i lartë sa 0.02 mm.

2. Çfarë është ngjyra material?
A: Noulei 3D Printer hollë mëndafshi Seria me 15 Colors: bakër, i kuq, e bardhë, blu, e gjelbër, rozë, bronz, dritë të purpurt, Rose, bule lehta, blu safir, ar, argjend, Gold Antique, ylber.

3.Q: Cilat ngjyra është si metali?
A: ar, bakër, bronz, Antique Gold afër ngjyra metalike.

4.A ju ofrojnë 0.5kg?
po. Noulei 3D Printer hollë mëndafshi Series ka dy paketa 0.5kg dhe 1.0kg.

5.Çfarë është e mirë temperatura shtypjen?
Ka dallime të vogla në temperaturë midis printera të ndryshme, ju lutem të rregulluar në bazë të printerit tuaj, temperatura më e ulët ka një famë të mirë.

6:Jeni te prodhuesi ose vetëm reseller e 3D filament printer në Kinë?
A: Ne jemi prodhues profesional të 3D filament printer në Kinë. Mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë.

7.Mund të vendosni emrin tim markës (logo) në fije e hollë printer Silk Series 3D(shërbimit OEM)?
i sigurt. Në mënyrë që të eksplorojnë tregun më të mirë dhe të ofrojë shërbime më të përshtatshëm për konsumatorët globale, Noulei sinqerisht fton agjent jashtë shtetit për të krijuar të ardhme të shkëlqyer së bashku.

8.Çfarë është moq?
A: Moq është 1 i vendosur. Por, siç e dini, më shumë që të urdhërojë, të mirë çmimi do të jetë.

9.Si mund të blini vetëm një për përdorim personal?
A: Ju mund të blini atë nga dyqan tona online në Alibaba Aliexpress,ose ebay, ose Amazon, ose kontaktoni me ne direkt.

10.Si do të dorëzojë filament printer 3D për ne?
A: Ne do të bëjë dërgesën me postal, nga express, nga ajri ose nga deti sipas sasisë tuaj. Ne do të ju sugjerojmë metodën më të mirë të anijeve.

11.Cilat metoda e pagesës ju pranoni?
T / T, Western Union, PayPal, etj.