+86 21 60517372

Noulei High veshin rezistencë 3D hollë Printer 1.75mm Silk PLA 3D Printing hollë Rose Color Super Quality

*Well-bërë përpunimin mekanik

*rezistencë të mirë, qëndrueshëm në performancën

*Eko-miqësore dhe materiale të biodegradueshme

Detail shpejtë:

Ship Nga:

EU / RU / ES / FR / CH

brand Name:

NOULEI

Numri i modelit.:

10# Silk Rose

moq:

1copë

d.t.:

2 ditë

Furnizimi Aftësia:

500000copë / muaj

EXW Price :

$15.5x1pcs, $14.5x200pcs, $12.9x500pcs,

detajet Paketimi:

5pcs/CTN, 10copë / CTN, cope / CTNCTN

Kushtet e pagesës:

Paypal / Western Union / T / T

çmim:$0.00
Përshkrim

10# PLA Silk Rose

Certifikatat ndërkombëtare të Noulei.

Noulei PLA ka provuar të jetë një i besueshëm, i besuar, ndërmarrje e angazhuar dhe efikase,  fituar një jon mirë reputat nga klientët globale nga Anglia, Francë, Geman, Japonia dhe e saj 30 vendet e zhvilluara dhe rajone. Noulei 3D Printer dhe filamente zotërojnë dhjetra e patentave shpikje si dhe software të drejtat pronësore.

1.mëndafshi metalike rose ,ndritshme dhe me shkëlqim

2.Premium PLA,sipërfaqe me shkëlqim dhe të ndritshme,rezultat i madh.

3.1 KG (përafërsisht 2.20 lbs) bobinë ,1.75mm hollë Diametri (dimensional Saktësi +/- 0.05mm)

4.Recommended nxjerrje / Nozzle Temperatura 195°C - 230°C

5.pastërti të lartë: PLA ka shkallë të ulët tkurrje, NO Warp, NO Burbles edhe të shtypura modelet më të mëdha të kryejë mirë.

6.rezistencë të fortë: Prodhuar për tolerancat shumë i ngushtë dhe një gamë të gjerë të temperaturës extruder, duke e bërë për printim 3D duhur, NO Jam

7.Compatible me të gjitha printer 3D FDM të tilla si MakerBot, Mendel, Prusa, Huxley, seri BFB, RepRap, Rapman, Solidoodle etj.

8.i shëndetshëm: Të gjitha produktet kanë kaluar RoHS, CE,REACH standarde .. 


 

23 Color Optional,  ar, Bright Yellow,e gjelbër,bakër, bronz,Silver Blue, Antique Gold afër ngjyra metalike.


parametër
model fije e hollë material diametër shtyp temperaturë Neto peshë bruto peshë Ngjyrë
10# Silk-si seri PLA  1.75mm ±0.02mm 195°C - 230°C 0.5KG ose 1.KGG 0.8KG ose 1.KGG 23 Ngjyrë fakultativ

Aplikacion

Aplikacionet e PLA filament për FDM 3D Printer

PLA 3D Filament Printer është përdorur gjerësisht në modelings shtypjes për arsimin, përdorimi shtëpi, hobbyist dhe zyra, i cili gjithashtu luan një rol të rëndësishëm në disa fusha të tilla si Cosplay, prodhimit industrial, dizajn arkitektonike,Automobile Projektimi, lodra animacion dhe kështu me radhë. Noulei PLA 3D printer filament gëzon një reputacion të mirë në mbarë botën për shkak të çmimit të tij konkurruese, cilesi e larte.

video
FAQ

1.Është sipërfaqja përfunduar objekti qetë?
po, Sepse diametri i fije e hollë është shumë e qëndrueshme, dhe saktësi mund të jetë aq i lartë sa 0.02 mm.

2. Çfarë është ngjyra material?
A: Noulei 3D Printer hollë mëndafshi Seria me 15 Colors: bakër, i kuq, e bardhë, blu, e gjelbër, rozë, bronz, dritë të purpurt, Rose, bule lehta, blu safir, ar, argjend, Gold Antique, ylber.

3.Q: Cilat ngjyra është si metali? 
A: ar, bakër, bronz, Antique Gold afër ngjyra metalike.

4.A ju ofrojnë 0.5kg?
po. Noulei 3D Printer hollë mëndafshi Series ka dy paketa 0.5kg dhe 1.0kg.

5: Jeni te prodhuesi ose vetëm reseller e 3D filament printer në Kinë?
A: Ne jemi prodhues profesional të 3D filament printer në Kinë. Mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë. 

6.Mund të vendosni emrin tim markës (logo) në fije e hollë printer Silk Series 3D(shërbimit OEM)? 
i sigurt. Në mënyrë që të eksplorojnë tregun më të mirë dhe të ofrojë shërbime më të përshtatshëm për konsumatorët globale, Noulei sinqerisht fton agjent jashtë shtetit për të krijuar të ardhme të shkëlqyer së bashku.

7.Si mund të blini vetëm një për përdorim personal?
A: Ju mund të blini atë nga dyqan tona online në Alibaba Aliexpress,ose ebay, ose Amazon, ose kontaktoni me ne direkt.

8.Si do të dorëzojë filament printer 3D për ne?
A: Ne do të bëjë dërgesën me postal, nga express, nga ajri ose nga deti sipas sasisë tuaj. Ne do të ju sugjerojmë metodën më të mirë të anijeve.

9.Cilat metoda e pagesës ju pranoni?
T / T, Western Union, PayPal, etj.