+86 21 60517372

NOULEI M5 3d Printer Precision High Industrial 3D Printer me shumicë

* Full Metal Shell Integruar Projektimi.
* Industrial Grade Large Size Printing 260x260x280mm
* stabilitet të lartë, Printo modele të ndryshme në mënyrë të lehtë.

Detail shpejtë:
çmim:$738.00
Përshkrim

niveli profesional industrial 3D printer
Noulei Arritja e re M5
stabilitet të lartë&saktësi

me cilësi të lartë printer 3D industriale

① X.Y.Z. strukturë me skeletit metalik, të sjellë stabilitet të lartë
② zorrë të plotë metalike, shtypjen afatgjatë nuk shtrembëroj
③ ndërtuar në ventilatorit dyfishe, mirë print efekt ftohës
④ patentë Nozzle, rezistencë të lartë temperaturë, mëndafshi të butë
⑤ Zhurmë të ulët, saktësi e madhe
⑥ touch ekran 3.5 inç, Operacioni i plotë icon, lehtë për të vepruar
⑦ shtrat ngrohje 5.5 mm me silikonit karbon xhami kristal veçantë, printoni direkt, nuk tilting, ka zhvendosur
⑧ 3mm shell pjatë çeliku, e tërë Chine ma j është dërguar, Nuk ka nevojë për të mbledhur, prizë dhe luaj

 

Lehtë për t'u përdorur

1.3.5 inç ekran touch, Ndërfaqe të thjeshtë operativ, ndjeshmëri të lartë.
2.LERDGE 32 Bit zgjuar Motherboard
3.patterning funksionale, operacion i thjeshtë
4.Prizë dhe luaj.

Ajo është çiftëzohet me një patentë lartë saktësi hundë për të marrë një të qetë, Puna mprehtë kënd.

Nuk ka burr dukshme në vrimë e brendshme, dhe mëndafshi është më e qetë. Concentricity është 0.0135 mm (≤0.015) . Vrazhdësi minimale e vrimë e brendshme mund të arrijnë Ra 0.2 um, dhe nuk ka asnjë gërvishtje në sipërfaqe hundë. Katër proceset kryesore, garancia rreptë të cilësisë së shtypjes.


 

ri Glass markë me karbon shtresë kristal silic, adsorption mirë, dhe në mënyrë efektive të zgjidhur problemin e platformës së përgjithshme printim. 
Asnjë curl në buzë dhe Lehtë për të marr. Marrë punën tuaj direkt pa një lopatë.

Certifikatat ndërkombëtare të Noulei

Noulei TEAM ka provuar të jetë një i besueshëm, i besuar, ndërmarrje e angazhuar dhe efikase, fituar një reputacion të mirë nga klientët globale nga Anglia, Francë, Gjermani, Japonia dhe të tjera 30 vendet e zhvilluara dhe rajone. Noulei 3D Printer dhe filamente kanë kaluar çertifikatat ndërkombëtare dhe të kenë dhjetra e patentave shpikje si dhe software të drejtat pronësore.parametër
markë
Noulei
model M5
i derdhur proces FDM
shtyp ndërtoj madhësi L260mm * W260mm * H280mm
shtyp saktësi ±0.1mm
shtyp shpejtësi 20~ 150mm / s
shtyp platformë i veçantë gotë (mirë adsorption të i parë avokat)
hundë temperaturë MAX260 ℃
shtyp platformë temperaturë MAX110 ℃
hundë diametër 0.4mm
Avokat Trashësia 0.1~ 0.4mm
mbështetës material PLA,ABS,hips,WOOD,PETG, TPU
material diametër 1.75mm
kontroll TFT prek ekran
Gjuhe anglisht,kinez
skedar format STL,G-code
të punës pushtet input: AC 110/220V,   output: 24V
Mikpritës kompjuter program Cura,Repitier-host,Simplify3D .etj
Connector lloj SD kartë, USB port (U disk vetëm)
Makinë siz L460 * W450 * H545mm
paketë madhësi 570*550*600mm
Makinë peshë 23kg
paketë peshë 32KG (druri rastet)
Aplikacion

Aplikimi për Noulei 3D Printera

Noulei Rejat përmirësoi printera FDM 3D janë shumë të njohura me klientët tanë dhe janë përdorur gjerësisht në shumë fusha të ndryshme, si:
1) injeksion myk
2) dizajnit industrial dhe inxhinieri
3) Animation modeli lodër
4) dekoratë Creative
5) modeli Building
6) Mësimdhënia Arsimi dhe hulumtimi
7) industriale mjekësore
8) Prodhimi automotive
9) Aerospace


Ndryshe modele printer Beautiful 3D / mostrat shtypin në shtypshkronja të Noulei FDM 3Dvideo
FAQ

1: Çfarë është aplikimi i printerit Noulei zgjuar digital 3D?
Noulei printer 3d metalike për PPSH dhe ABS përdoret si përdorim desktop. Për projektimin personal, si koleksionet personale, dhuratë për miqtë. Mostra Model për testim dhe duke treguar. Përfunduar objekti mund të përdoret për një seminar personi, industri, school, departamentin e dizajnit, spishkollëchool, etj.

2: Çfarë është Noulei 3D makinë printer precision?
trashësi shtresë është 0.08 - 0.3 mm.

3: Si në lidhje me printer 3D për të PPSH dhe çmimeve ABS?
Në Kinë, ekziston një thënie e vjetër, "më të lirë, më keq". Noulei do të siguronte një cilësi të mirë me çmim të arsyeshëm. Ju mund të gjeni një performancë të mirë kosto këtu. Ju lutem na kontaktoni.

4: Si në lidhje me shërbimin e pas-shitjes?
Çdo gjë në lidhje me printer 3D ju lutem telefononi, email, apo chat me ne. Ne jemi 24 orë në dispozicion.

5: A jeni prodhues 3D printer ose vetëm reseller në Kinë?
Ne jemi profesionistë 3d printera prodhues,e specializuar në zhvillimin 3d zgjidhje shtypjen. Prodhimi vjetor 60,000 vendos. Mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë.