+86 21 60517372

NOULEI Metal Color hollë për 3D 1.75mm Printer PLA Silk Shiny Antique Gold

* seri High Gloss Shiny 3D hollë Printer 15# Gold Antique
* Ju merrni një shkëlqim të bukur metalike pa veshur poshtë grykë tuaj.
* Ajo ka forca të lartë dhe warping minimale.

Detail shpejtë:

Ship Nga:

EU / RU / ES / FR / CH

brand Name:

NOULEI

Numri i modelit.:

15# Gold Antique

moq:

1copë

d.t.:

2 ditë

Furnizimi Aftësia:

500000copë / muaj

EXW Price :

$15.5x1pcs, $14.5x200pcs, $12.9x500pcs

detajet Paketimi:

5pcs/CTN, 10copë / CTN, cope / CTNCTN

Kushtet e pagesës:

Paypal / Western Union / T / T

çmim:$29.60
Përshkrim

15# PLA Silk Antique Gold

NOULEI Silk hollë 15# Gold Antique, Kjo është një jo-mbushur, 100% PLA filament, Krijuar për punë Unique, kështu që ju të merrni një shkëlqim metalik të bukur pa veshur poshtë hundë tuaj si ju do të me metalike mbushur PLA \ 's. Kjo fije e hollë është testuar dhe optimizuar për të shtypur në mënyrë të besueshme. 

Kontrolloni PPSH tonë të ri metalik në bronz, argjend, bakër, dhe Gold!

3D Filament Printer Contrast Silk Shiny PLA me të Përbashkët PPSH, Silk Shiny Series me famë Përsosmëri.

Mostra print e jo-metalike fije e hollë ngjyra Shiny 3D printer është si vijon:


 

PLA bërë nga burime të rinovueshme natyrore si niseshte misri dhe tapiokë produkteve. Si një material biodegradable ajo është shumë më mirë për mjedisin, veçanërisht në krahasim me alternativat petrokimike të bazuar (si ABS).

PLA ynë është kompatibil me pothuajse të gjitha printera 3D. Ajo ka forca të lartë dhe warping minimale.

1 KG (2.2 lbs) rrotë e 1.75mm metalike Antique Gold Shiny Series PLA fije e hollë. All filament Shiny Series është vakum mbyllur me desiccant për ruajtjen dhe freski.parametër
model fije e hollë material diametër shtyp temperaturë Neto peshë bruto peshë Ngjyrë
15# mëndafsh  PLA  1.75mm ±0.02mm 195°C - 215°C 0.5KG ose 1.KGG 0.8KG ose 1.KGG mëndafsh Gold Antique


New patentuar Teknologji,NOULEI New Silk hollë ju lejon të shtypura gloss Shkëlqyer.

Shiny 3d seri printer fije e hollë është në dispozicion në 15 Colors:

bakër, i kuq, e bardhë, blu, e gjelbër, rozë, bronz, dritë të purpurt, Rose, bule lehta, blu safir, ar, argjend, Gold Antique, ylber.

 

Certifikatat ndërkombëtare të Noulei

Noulei TEAM ka provuar të jetë një i besueshëm, i besuar, ndërmarrje e angazhuar dhe efikase, fituar një reputacion të mirë nga klientët globale nga Anglia, Francë, Gjermani, Japonia dhe të tjera 30 vendet e zhvilluara dhe rajone. Noulei 3D Printer dhe filamente kanë kaluar çertifikatat ndërkombëtare dhe të kenë dhjetra e patentave shpikje si dhe software të drejtat pronësore. 

 

 

 

  

Aplikacion

Aplikacionet e PLA Silk fije e hollë për FDM 3D Printer

PLA Silk 3D hollë Printer është përdorur gjerësisht në modelings shtypjes për arsimin, përdorimi shtëpi, hobbyist dhe zyra, i cili gjithashtu luan një rol të rëndësishëm në disa fusha
si Cosplay, prodhimit industrial, dizajn arkitektonike, lodra animacion, Automobile Projektimi dhe më shumë.
Noulei PLA 3D printer filament gëzon një reputacion të mirë në mbarë botën për shkak të çmimit të tij konkurruese, cilesi e larte.

Ky robot STL dhe shtypje sigurohen nga Fab365, përdorim Noulei \ 'S ari mëndafshi #1 filament.


video

FAQ

1.Është sipërfaqja përfunduar objekti qetë?
po, Sepse diametri i fije e hollë është shumë e qëndrueshme, dhe saktësi mund të jetë aq i lartë sa 0.02 mm.

2. Çfarë është ngjyra material?
A: Noulei 3D Printer hollë mëndafshi Seria me 15 Colors: bakër, i kuq, e bardhë, blu, e gjelbër, rozë, bronz, dritë të purpurt, Rose, bule lehta, blu safir, ar, argjend, Gold Antique, ylber.

3.Q: Cilat ngjyra është si metali?
A: ar, bakër, bronz, Antique Gold afër ngjyra metalike.

4.A ju ofrojnë 0.5kg?
po. Noulei 3D Printer hollë mëndafshi Series ka dy paketa 0.5kg dhe 1.0kg.

5.Çfarë është e mirë temperatura shtypjen?
Ka dallime të vogla në temperaturë midis printera të ndryshme, ju lutem të rregulluar në bazë të printerit tuaj, temperatura më e ulët ka një famë të mirë.

6: Jeni te prodhuesi ose vetëm reseller e 3D filament printer në Kinë?
A: Ne jemi prodhues profesional të 3D filament printer në Kinë. Mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë.

7.Mund të vendosni emrin tim markës (logo) në fije e hollë printer Silk Series 3D(shërbimit OEM)?
i sigurt. Në mënyrë që të eksplorojnë tregun më të mirë dhe të ofrojë shërbime më të përshtatshëm për konsumatorët globale, Noulei sinqerisht fton agjent jashtë shtetit për të krijuar të ardhme të shkëlqyer së bashku.

8.Çfarë është moq?
A: Moq është 1 i vendosur. Por, siç e dini, më shumë që të urdhërojë, të mirë çmimi do të jetë.

9.Si mund të blini vetëm një për përdorim personal?
A: Ju mund të blini atë nga dyqan tona online në Alibaba Aliexpress,ose ebay, ose Amazon, ose kontaktoni me ne direkt.

10.Si do të dorëzojë filament printer 3D për ne?
A: Ne do të bëjë dërgesën me postal, nga express, nga ajri ose nga deti sipas sasisë tuaj. Ne do të ju sugjerojmë metodën më të mirë të anijeve.

11.Cilat metoda e pagesës ju pranoni?
T / T, Western Union, PayPal, etj.