+86 21 60517372

Noulei Metal Color Pla 3D Printer hollë mëndafshi-si Rose Gold Shiny Rich Lustre PLA 3d Materiale Shtypi

Premium PLA,sipërfaqe me shkëlqim dhe të ndritshme,rezultat i madh.
* Material natyrore, Non Toxic - Ideal për printim shtëpie.
mëndafshi metalik u rrit ari ,ndritshme dhe me shkëlqim.

Detail shpejtë:
Ship Nga: EU / RU / FR / ES / CN markë emër: NOULEI
model jo. : 22# SILK Rose Gold minimum urdhër sasi: 1copë
dorëzim kohë: 2 ditë furnizim aftësi: 500000copë / muaj
EXW Price: $15.5x1pcs, $14.5x200pcs, $12.9x500pcs,
paketim detalet: 5pcs/CTN, 10copë / CTN, cope / CTNCTN
pagesë Kushtet: Paypal union / Western / T / T

çmim:$29.60
Përshkrim

22# PLA Silk Rose Gold

  • 1.bakrit metalike mëndafshi ,ndritshme dhe me shkëlqim
  • 2.Premium PLA,sipërfaqe me shkëlqim dhe të ndritshme,rezultat i madh.
  • 3.1 KG (përafërsisht 2.20 lbs) bobinë ,1.75mm hollë Diametri (dimensional Saktësi +/- 0.05mm)
  • 4.Recommended nxjerrje / Nozzle Temperatura 195°C - 230°C
  • 5.materiale të reja të papërpunuara PLA 4032D importuara nga SHBA Naturaworks INGEO,nuk riciklimi ose kthim plastike brenda


Features produktit 
1.75mm hollë Diametri (dimensional Saktësi +/- 0.03mm) 
PLA (Polylactic Acid) 3D Printer Filament vacuumed vulosur me desiccant 
Recommended nxjerrje / Nozzle Temperatura 195°C - 230°C
rrotë Diametri: 7.87" - rrotë Gjerësia: 2.83" - Rrotë Hub Hole Diametri: 2.95" 


 

New patentuar Teknologji, NOULEI New Silk hollë ju lejon të shtypura gloss Shkëlqyer.


 

 

24 Color Optional

Rose, e zezë, bakër, portokall, ylber, Silver afër ngjyra metalike.

shtyp Këshilla

1. Gjithmonë punojnë në një dhomë të ventiluar mirë
2. Nëse ju doni të bëni copa më të mëdha se sa printer madhësinë aktuale tuaj printim, ju mund të shtypura pjesë dhe rrinë e tyre së bashku me aceton.
3. Përdorni shirit në heatbed printer për aderimin më të mirë
4. Temperatura më e lartë heatbed,aderimin më mirë është. Distanca e hundë dhe heatbed më afër,cilësia më mirë është.
5. Temperatura më e ulët grykë do të japë një shkëlqim të mirë


Certifikatat ndërkombëtare të Noulei

 Noulei TEAM ka provuar të jetë një i besueshëm, i besuar, ndërmarrje e angazhuar dhe efikase, fituar një reputacion të mirë nga klientët globale nga Anglia, Francë, Gjermani, Japonia dhe të tjera 30 vendet e zhvilluara dhe rajone. Noulei 3D Printer dhe filamente kanë kaluar çertifikatat ndërkombëtare dhe të kenë dhjetra e patentave shpikje si dhe software të drejtat pronësore.


parametër
model fije e hollë material diametër shtyp temperaturë Neto peshë bruto peshë Ngjyrë
22# Silk-si seri PLA  1.75mm ±0.02mm 195°C - 230°C 0.5KG ose 1.KGG 0.8KG ose 1.KGG 23 Ngjyrë fakultativ

Aplikacion

NOULEI 3D shtypjen e hollë është i njohur si prodhimin krijuese dhe prototip të shpejtë, 
e cila ka qenë përdorur gjerësisht në aplikimet e mëposhtme:

* Arsimi dhe hulumtimi
* dizajn arkitektonike
* lodra animacion
* i derdhur injeksion
* Gdhendje dhe kështu me radhë


video
FAQ

1.Është sipërfaqja përfunduar objekti qetë?
po, Sepse diametri i fije e hollë është shumë e qëndrueshme, dhe saktësi mund të jetë aq i lartë sa 0.02 mm.

2. Çfarë është ngjyra material? 
A: Noulei 3D Printer hollë mëndafshi Seria me 15 Colors: bakër, i kuq, e bardhë, blu, e gjelbër, rozë, bronz, dritë të purpurt, Rose, bule lehta, blu safir, ar, argjend, Gold Antique, ylber.

3.Q: Cilat ngjyra është si metali?
A: ar, bakër, bronz, Antique Gold afër ngjyra metalike.

4.A ju ofrojnë 0.5kg?
po. Noulei 3D Printer hollë mëndafshi Series ka dy paketa 0.5kg dhe 1.0kg.

5.Çfarë është e mirë temperatura shtypjen?
Ka dallime të vogla në temperaturë midis printera të ndryshme, ju lutem të rregulluar në bazë të printerit tuaj, temperatura më e ulët ka një famë të mirë.