400. That’s an error.

Your client has issued a malformed or illegal request. That’s all we know. : 260 Error 400 (Bad Request)!!1

400. That’s an error.

Your client has issued a malformed or illegal request. That’s all we know. " />

+86 21 60517372

NOULEI R9 DIY All-Metal 3D Printer Me CE në Kinë Shanghai

* Large ndërtuar Madhësia: 260x260x280mm
* 3.5-inch TFT ekran me prekje dhe sistem, English ndërfaqe operativ
* Struktura X.Y.Z gjithë-metalike 3d printer, drejtimin më të shpejtë me zhurmë të ulët.

Detail shpejtë:

Ship Nga:

EU / RU / CH

brand Name:

NOULEI

Numri i modelit.:

R9 (e bardhë)

moq:

1copë

Koha e dërgimit:

2-3 ditë

Furnizimi Aftësia:

1000copë / muaj

çmim:

$289

detajet Paketimi:

Carton Paketimi, 1cope / CTN

Kushtet e pagesës:

Paypal / Western Union / T / T

çmim:$399.00
Përshkrim

Kosto High Performance New R9 3D Printer 

Dizajn unik, strukturë të arsyeshme, Të gjitha pjesët metalike, Touch Screen kontrolli i kutisë,
Markë Platforma New Printing speciale, Thjeshtë dhe të shpejtë Instalimi, High Precision patentuar Nozzle.


 

 

Avantazhet e 3d tonë printer-R9:

1.  Ky printer është struktura X.Y.Z, drejtimin më të shpejtë me zhurmë të ulët.

2.  Large ndërtuar Madhësia: 260x260x280mm.

3.  Platforma Hot print është krejt të re dhe madhësisë është 265x265mm, e cila me xham të veçantë, me karbon kristal silic shtresë me përthithjes mirë të shtresës së parë.
Asnjë curl në buzë. Nuk ka përdorim nevojë lopatë.

4.  Makine me 3.5 inç TFT ekran kontakt dhe sistemit. Ka Control Board ri inteligjent Main. Plotësisht Off-line Punimi.
karakteristika përfshijnë: rifillojë shtypura nga break-pikë, pauzë dhe të ruani të dhënat, leveling auto, etj.

5.  Pjesët e makinës janë porosi pjesë të përpunimit metalike dhe 3030 material alumini, punon të qëndrueshme dhe ka saktësi të lartë.

6.  dizajn unik kuti kontrolli  (dhënat sistem paravendosur + testi fabrikë), kur ju të merrni atë, vetëm të lidhë dy grupe të telave dhe vihet në prizë, ju mund të filloni për të shtypur.

7.   Monitorimi automatik Filament kursen kohë dhe përpjekje me informacion dhe të shtypura materiale profilet preloaded në çdo shtjellë të ju lejojnë të filluar shtypjen menjëherë. 

Unique Dizajn 3D Printe

E njëjta strukturë si Markerbot, me një strukturë të shkëlqyer XYZ.
Metal Parts plotë, Të qëndrueshme dhe jo deformed.Keep printime tuaja të qëndrueshme, produkt të ulët dëmtuar.

Ajo është çiftëzohet me një patentë lartë saktësi hundë për të marrë një të butë, Puna mprehtë kënd.

Nuk ka burr dukshme në vrimë e brendshme, dhe mëndafshi është më e qetë. Concentricity është 0.0135 mm (≤0.015) . 
Vrazhdësi minimale e vrimë e brendshme mund të arrijnë Ra 0.2 um, dhe nuk ka asnjë gërvishtje në sipërfaqe hundë. 
Katër proceset kryesore, garancia rreptë të cilësisë së shtypjes.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lehtë për t'u përdorur

1. 3.5 inç ekran touch, Ndërfaqe të thjeshtë operativ, ndjeshmëri të lartë.
2. LERDGE 32 Bit zgjuar Motherboard
3. patterning funksionale, operacion i thjeshtë
4. Prizë dhe luaj.

Brand New Platforma Print
Large Hot Bed 265x265mm


 

ri Glass markë me karbon shtresë kristal silic, adsorption mirë, dhe në mënyrë efektive të zgjidhur problemin e platformës së përgjithshme printim. 
Asnjë curl në buzë dhe Lehtë për të marr. Marrë punën tuaj direkt pa një lopatë.

 

 

Thjeshtë dhe të shpejtë Instalimi

Instalimi i këtij printer DIY është shumë e thjeshtë, ju duhet vetëm disa hapa për të përfunduar atë
Para se të anijeve ne kemi përfunduar shumicën e kuvendit dhe të energjisë zbulimit të.

 

Dy lloje Instalimi i fije e hollë kllapa

Ju mund të vënë konsumit në pozicione të ndryshme sipas nevojave tuaja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Certifikatat ndërkombëtare të Noulei

Noulei TEAM ka provuar të jetë një i besueshëm, i besuar, ndërmarrje e angazhuar dhe efikase, fituar një reputacion të mirë nga klientët globale nga Anglia, Francë, Gjermani, Japonia dhe të tjera 30 vendet e zhvilluara dhe rajone. Noulei 3D Printer dhe filamente kanë kaluar çertifikatat ndërkombëtare dhe të kenë dhjetra e patentave shpikje si dhe software të drejtat pronësore.

 


 


parametër
markë
Noulei
model
R9
i derdhur proces
FDM
shtyp ndërtoj madhësi L260mm * W260mm * H280mm
shtyp saktësi ±0.1mm
shtyp shpejtësi 20~ 150mm / s
shtyp platformë
i veçantë gotë (mirë adsorption të i parë avokat)
hundë temperaturë MAX260 ℃
shtyp platformë temperaturë MAX110 ℃
hundë diametër 0.4mm
Avokat Trashësia 0.1~ 0.4mm
mbështetës material PLA,ABS,hips,WOOD,PETG, TPU
material diametër 1.75mm
kontroll TFT prek ekran
Gjuhe anglisht,kinez
skedar format STL,G-code
të punës pushtet input: AC 110/220V,   output: 24V
Mikpritës kompjuter program Cura,Repitier-host,Simplify3D .etj
Connector lloj SD kartë, USB port (U disk vetëm)
Makinë madhësi L460 * W450 * H650mm(pas rritje filament H720mm)
paketë madhësi 570*540*310mm
Makinë peshë 16kg
paketë peshë 18KG

 

Paketimi Përmbajtja:
1x 3D Printer R9,
1x PLA 1.75 fije e hollë 50g,
1x Tool Kit,
1x USB Flash Disk,
1x kabllo të energjisë,
1x Leveling Paper Card,
1x Pastrimi,
1x 0.4mm precision të lartë Nozzle,
3x Spring (për rrip sinkron).

Aplikacion

Aplikacionet e R9 Industrial FDM 3D Printer

Noulei Rejat përmirësoi printera FDM 3D janë shumë të njohura me klientët tanë dhe janë përdorur gjerësisht në shumë fusha të ndryshme, si:

● Injection myk
● dizajnit industrial dhe inxhinieri
● Animation Modeli lodër
● dekoratë Creative
● Modeli Building
● mësimdhënia Arsimi dhe hulumtimi
● Medical industriale
● Prodhimi Automotive
● Aerospacevideo
FAQ

1.Çfarë është aplikimi Noulei zgjuar 3D printer?
FDM 3D printer për PPSH dhe ABS përdoret si përdorim desktop. Për projektimin personal, si koleksionet personale, dhuratë për miqtë. Mostra Model për testim dhe duke treguar. Përfunduar objekti mund të përdoret për një seminar personi, industri, school, departamentin e dizajnit, spishkollëchool, etj.

2. Çfarë lloji i fije e hollë është e përputhshme me printera Noulei 3D?
Disa printera në treg janë në përputhje vetëm me filament pronarit, e cila shpesh është më e shtrenjtë dhe e kufizuar në aspektin e llojeve dhe ngjyrave të materialeve në dispozicion. Duke ditur koston dhe disponueshmërinë e këtyre artikujve deri para do të ju kursejnë poshtë rrugës. në Mingda, Ne \ 'kemi dizajnuar makinat tona për të punuar me një gamë të gjerë të filamente komerciale në dispozicion, përfshirë PPSH, ABS, TPU, hips, najloni, dru, Fiber karboni, Silk bakri etj.

3. Çfarë është precision / Trashësia e vetme shtresë e makinës NOULEI 3D modelimit?  
3furnizuesi D printer Noulei \ 's madh printer 3D metalike për PPSH dhe ABS ka një shtresë të vetme të 0.08 për të 0.3mm.

4. Është makinë e lehtë për të trajtuar dhe për të ruajtur?
po, shumë e lehtë për t'u përdorur 3D printer për PPSH dhe ABS. Vetëm tre hapa për t'u përdorur. Ruajtur vetëm duhet yndyrat lubricating thjeshtë ose vaj.

5. Mund të vendosni emrin tim markës (logo) në printer FDM Desktop 3D (shërbimit OEM)?
i sigurt. Në mënyrë që të eksplorojnë tregun më të mirë dhe të ofrojë shërbime më të përshtatshëm për konsumatorët globale, Noulei sinqerisht fton agjent jashtë shtetit për të krijuar të ardhme të shkëlqyer së bashku.