+86 21 60517372

NOULEI R9 Sharp Aluminum Frame 3D Printer Machine me shumicë për shitje

* Large Size Printing 260x260x280mm
* 1.5mm Thickenss Alumini 3D Printer Ndezur Bed
* Patent Printing Platform: Hot Bed + Glass krejt të re me karboni Silicon Crystal Veshje


Detail shpejtë:

Ship Nga:

EU / RU / CH

brand Name:

NOULEI

Numri i modelit.:

R9 (e zezë)

moq:

1copë

d.t. :

2-3 ditë

Furnizimi Aftësia:

1000copë / muaj

çmim:

$289

detajet Paketimi:

Carton Paketimi, 1cope / CTN

Kushtet e pagesës:

Paypal union / Western / T / T

çmim:$0.00
Përshkrim

All Printer Metal R9 3D

dizajn të arsyeshme strukturore dhe ndërtuar madhësisë është 260x260x280mm.
Vëllimi më i madh të ndërtuar në të njëjtën madhësi makinë.
përmasave të mëdha të shtypura dhe që nuk zënë hapësirë.

 

Patent Printing Platform

Qelqi krejt të re me silikonit karbon shtresë kristal, adsorption mirë. Asnjë curl në buzë dhe të lehtë për të marr.


 

Veçoritë e përparuara të NOULEI R9 madhe profesionale 3D Printer

EASY:The 3.5 inch ekran të plotë touch ngjyra ka UI përgjegjshëm dhe rrjedhën e rregullt operacion me të cilat ju mund të modifikojë parametrat relevante shtypjen
me lehtësi dhe të marrë kontrollin e plotë mbi punën tuaj printim.

SMART: LERDGE 32 bit motherboard zgjuar + sistem, më shumë funksioni, krejtësisht off-line të punës,Don \ 't gjithmonë duhet të lidheni me një kompjuter.

NIVELUAR: e thjeshtë 5 pikë leveling ju lejon të kalibruar të ndërtuar pastform me saktësi dhe në mënyrë efektive,
garantuar aderimin e madhe në mes të shtresës së parë të printuar dhe platformës

SIGURIA: Strong aktuale don \ 't zhveshur. Built-in input energjisë 110V ~ 220V, 24V


 

Thjeshtë dhe të shpejtë

(1). Dizajn unik strukturore e bën instalimin shumë e thjeshtë, ajo merr vetëm disa minuta.


 

(2). R9 me një kuti kontrollit metalike, dhënat sistem paravendosur + testi fabrikë. Prizë dhe luaj.

 

Garanci e Noulei R9 Large FDM 3D printe

(1). Garancia e Noulei është një vit për makinë FDM 3D printim, 3 muaj për pjesë të qëndrueshme. NOULEI ofron zëvendësimet lirë gjatë garanci.

(2). Kthimet janë të mundshme vetëm në artikuj të papërdorura, brenda 7 ditëve nga pranimi. Ne do të sigurojë pjesë ose shërbim në artikujt që të provojë të jetë i dëmtuar nga koha e prodhimit, dhe ne \ 'll të punojë me ju për të marrë printerit tuaj drejtimin përsëri.

 

3D Mbështetje Printer:

Ne ofrojmë të mirë pas-shes, në qoftë se ndonjë problem ka ndodhur gjatë procesionit, ju jeni të lirë për të na kontaktoni për ndihmë. Ne do të jetë i kënaqur që të jetë në shërbimin tuaj.

parametër
markë
Noulei
model
R9
i derdhur proces
FDM
shtyp ndërtoj madhësi L260mm * W260mm * H280mm
shtyp saktësi ±0.1mm
shtyp shpejtësi 20~ 150mm / s
shtyp platformë
i veçantë gotë (mirë adsorption të i parë avokat)
hundë temperaturë MAX260 ℃
shtyp platformë temperaturë MAX110 ℃
hundë diametër 0.4mm
Avokat Trashësia 0.1~ 0.4mm
mbështetës material PLA,ABS,hips,WOOD,PETG, TPU
material diametër 1.75mm
kontroll TFT prek ekran
Gjuhe anglisht,kinez
skedar format STL,G-code
të punës pushtet input: AC 110/220V,   output: 24V
Mikpritës kompjuter program Cura,Repitier-host,Simplify3D .etj
Connector lloj SD kartë, USB port (U disk vetëm)
Makinë madhësi L460 * W450 * H650mm(pas rritje filament H720mm)
paketë madhësi 570*540*310mm
Makinë peshë 16kg
paketë peshë 18KG

Paketa e Noulei R9 madhe profesionale 3D Printer
1. Një 3D Printer R9,
2. një PLA 1.75 fije e hollë 50g,
3. Një Tool Kit,
4. Një USB Flash Disk,
5. Një Fuqia Cable,
6. Një Leveling Paper Card,
7. një Pastrimi,
8. Një 0.4mm precision të lartë Nozzle,
9. tre Spring (për rrip sinkron).


 

Disa Certifikatat ndërkombëtare të Noulei R9 FDM Large 3D Printer


Aplikacion

Modelet 3D Printing për NOULEI Metal 3D Printer

3teknologji D shtypjen mund të përdoret në dizajnin industrial, arsim, art, stoli, arkitekturë, DIY personal,
inxhinieri, automobilistik, hapësirës ajrore, dentare dhe industritë mjekësore dhe kështu me radhë.


 

mallrave tona dërguar nga transporti ndryshme, ajo \ 's përshtatshëm për ju për të zgjedhur.
Si një nga më të kompanive të shtypjes profesionale 3D, Ne gjithmonë anije nga ajri dhe deti. Nderkohe, ne bashkëpunojmë me shpreh ndërkombëtare të tilla si DHL, UPS, FedEx, TNT dhe EMS për të mundësuar klientëve tanë për të marrë mallrat e tyre me shpejtësi

video
FAQ

A: Çfarë është moq?  
Q: Moq është 1 i vendosur. Por, siç e dini, më shumë që të urdhërojë, të mirë çmimi do të jetë.

A: A printera tuaj 3D mbledhur plotësisht dhe provë të shtypura para se të dërgesës?
Q: po, profesional Printer madh 3d ka qenë mbledhur plotësisht dhe testuar më shumë se 10days para paketim, dorëzim.

A: Cilat metoda e pagesës ju pranoni?
Q:T / T, Western Union, PayPal, etj.

A: A jeni prodhues 3D printer ose vetëm reseller në Kinë?
Q:Ne jemi profesionistë 3d printera prodhues,e specializuar në zhvillimin 3d zgjidhje shtypjen. Prodhimi vjetor 60,000 vendos. Mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë.

A: Është makinë e lehtë për të trajtuar dhe për të ruajtur?
Q: po, shumë e lehtë për t'u përdorur 3D printer për PPSH dhe ABS. Vetëm tre hapa për t'u përdorur. Ruajtur vetëm duhet yndyrat lubricating thjeshtë ose vaj.