+86 21 60517372

NOULEI Sandstone 3D Printing Material PLA Lifelike Marble hollë Për printer 3D

* 3D Printer hollë 17# Marble Color
* LIFE-LIKE COLOR Imitim granit mermer
* Non-clogging, Të përshtatshme për 0.4mm hundë ose më të madhe

Detail shpejtë:

Vendi i origjinës:

Kinë

brand Name:

Noulei

Numri Model:

17# PLA Marble Color

Minimale Rendit Sasia:

1copë

Koha e dërgimit:

2 ditë

Furnizimi Aftësia:

500000copë / muaj

FOB Çmimi (1KG / PCS):

$13.6x1pcs, $12.5x50pcs, $11.5x200pcs

detajet Paketimi(1KG / PCS):

5pcs/CTN, 10copë / CTN, cope / CTNCTN

Kushtet e pagesës:

Pagesa para lindjes

çmim:$0.00
Përshkrim

1# PLA Marble Color

Cilesi e larte & Compatibility lartë, New Formula Non-clogging
1.75mm filament të vazhdueshme, formësimin e mirë
material pastërti të lartë me tkurrje të ulët
mbështjellës rregullt, vrimave, nuk tangle


parametër

Noulei Marble Color 3D Printing PLA hollë e cila i jep printim tuaj një përvojë e mrekullueshme!
Premier Material: Mermer PLA është bërë nga niseshte dhe disa materiale të veçanta të para.
Ajo ka të gjitha tiparet e PPSH, Përveç kësaj kombinon karakteristikat e mermerit.

model fije e hollë material fije e hollë diametër shtyp temperaturë Neto peshë bruto peshë hundë diametër
mermer Ngjyrë PLA  1.75mm ±0.02mm 195°C - 230°C 1.0KG 1.4KG ≥0.4mm, Non-clogging

 

shtyp Këshilla:

 1. Ajo \ 's më të mirë për të përdorur 0.4mm apo hundë më të madhe për të shmangur clogging.
2. E hollë është që të ruhen në qese të mbyllur apo kuti pas çdo të shtypura.
3. Jetë i sigurt për të futur në fund e lirë të hollë në vrimat për të shmangur duke u tangled për përdorim kohën e ardhshme.


 

 

Certifikatat ndërkombëtare të NOULEI

 Noulei 3D Printer dhe filamente kanë zotërojnë dhjetra e patentave shpikje si dhe software të drejtat pronësore.Aplikacion

NOULEI 3D shtypjen e hollë është i njohur si prodhimin krijuese dhe prototip të shpejtë, e cila ka qenë përdorur gjerësisht në aplikimet e mëposhtme:
* Arsimi dhe hulumtimi
* dizajn arkitektonike
* lodra animacion
* i derdhur injeksion
* gdhendje dhe kështu me radhë

video
FAQ

1.Është sipërfaqja përfunduar objekti qetë?
po, Sepse diametri i fije e hollë është shumë e qëndrueshme, dhe saktësi mund të jetë aq i lartë sa 0.02 mm.

2. Çfarë është ngjyra material?
A: Noulei 3D Printer hollë mëndafshi Seria me 15 Colors: bakër, i kuq, e bardhë, blu, e gjelbër, rozë, bronz, dritë të purpurt, Rose, bule lehta, blu safir, ar, argjend, Gold Antique, ylber.

3.Q: Cilat ngjyra është si metali?
A: ar, bakër, bronz, Antique Gold afër ngjyra metalike.

4.A ju ofrojnë 0.5kg?
po. Noulei 3D Printer hollë mëndafshi Series ka dy paketa 0.5kg dhe 1.0kg.

5.Çfarë është e mirë temperatura shtypjen?
Ka dallime të vogla në temperaturë midis printera të ndryshme, ju lutem të rregulluar në bazë të printerit tuaj, temperatura më e ulët ka një famë të mirë.

6:Jeni te prodhuesi ose vetëm reseller e 3D filament printer në Kinë?
A:Ne jemi prodhues profesional të 3D filament printer në Kinë. Mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë.

7.Mund të vendosni emrin tim markës (logo) në fije e hollë printer Silk Series 3D(shërbimit OEM)?
i sigurt. Në mënyrë që të eksplorojnë tregun më të mirë dhe të ofrojë shërbime më të përshtatshëm për konsumatorët globale, Noulei sinqerisht fton agjent jashtë shtetit për të krijuar të ardhme të shkëlqyer së bashku.

8.Çfarë është moq?
A: Moq është 1 i vendosur. Por, siç e dini, më shumë që të urdhërojë, të mirë çmimi do të jetë.

9.Si mund të blini vetëm një për përdorim personal?
A: Ju mund të blini atë nga dyqan tona online në Alibaba Aliexpress,ose ebay, ose Amazon, ose kontaktoni me ne direkt.

10.Si do të dorëzojë filament printer 3D për ne?
A: Ne do të bëjë dërgesën me postal, nga express, nga ajri ose nga deti sipas sasisë tuaj. Ne do të ju sugjerojmë metodën më të mirë të anijeve.

11.Cilat metoda e pagesës ju pranoni?
T / T, Western Union, PayPal, etj.