400. That’s an error.

Your client has issued a malformed or illegal request. That’s all we know. . (1) forca të lartë, t mira" />

+86 21 60517372

NOULEI Shiny Bronze 3D hollë Printer PLA Printime shumicë Low Price

* High Gloss mëndafshi-si 3D Filament Printer 6# Color Bronze
* Bronzi Sheen e bën punën tuaj Elegant
* Ekologjikisht miqësore dhe të riciklueshme, Vakum mbyllur Paketimi

Detail shpejtë:
Ship Nga: EU / RU / CN markë emër: NOULEI
model jo. : 6# SILK bronz minimum urdhër sasi: 1copë
dorëzim kohë: 2 ditë furnizim aftësi: 500000copë / muaj
EXW Price: $15.5x1pcs, $14.5x200pcs, $12.9x500pcs,
paketim detalet: 5pcs/CTN, 10copë / CTN, cope / CTNCTN
pagesë Kushtet: Paypal union / Western / T / T
çmim:$29.60
Përshkrim

6# PLA Silk Bronze

Krijuar për punë Unique, Noulei Silk hollë 6# ju lejon të shtypura shkëlqim Excellent bronzit. 
Kjo fije e hollë është testuar dhe optimizuar për të shtypur në mënyrë të besueshme.

(1) forca të lartë, rezistencë të mirë;
(2) Dendësia është i vogël, kur shtypje modeli vëllimi më i madh të lehta, kurse para;
(3) Kosto-efektive, mund të përpunohen në temperatura gamë të gjerë;
(4) Diametër prej 1.75mm
(5) 1 paketimi kg / PLA Silk bobinë;
(6) Që do të aplikohen në një shumëllojshmëri të printer 3D, Makerbot, UP plus, Mendel, Prusa, seri, etj.
(7) pastërti të lartë,linjë e vazhdueshme,Non-clogging.
(8) 15 Colors: bakër, i kuq, e bardhë, blu, e gjelbër, rozë, bronz, dritë të purpurt, Rose, bule lehta, blu safir, ar, argjend, Gold Antique, ylber.


 

New patentuar Teknologji,NOULEI New Silk hollë ju lejon të shtypura gloss Shkëlqyer.

 

Kontrolli i cilësisë:

1. Të gjitha të filamente tona printer 3D janë 100% material virgjër, kurrë nuk përdorin material të ricikluar ose material regrind, dhe të gjithë kishin arritur certifikatën fundit REACH.
2. Para prodhimit në masë, inxhinier jonë gjithmonë të bëjë testin për të siguruar që çdo grumbull i materialeve të reja të para duhet të jenë të shtypura me printer 3D.
3. Diametër Laser shkon automatikisht të kontrolluar diametrin e filamente dhe e mban atë në një gamë të djathtë të 1.75 / 3.0mm, dhe inxhinier jonë do të rregullojë atë menjëherë kur ajo alarmon për të treguar të madhësisë të gabuar, dhe kjo filament pakualifikuar do të shfarosen dhe nuk e përdorin atë.
4. Për të mbajtur filamente të thatë, secili roll i hollë është e mbushur në një polybag vacuumed me një desiccant brenda saj.


 

15 Color Optional  

ar, bakër, bronz, Antique Gold afër ngjyra metalike.

 

Certifikatat ndërkombëtare të Noulei

Noulei TEAM ka provuar të jetë një i besueshëm, i besuar, ndërmarrje e angazhuar dhe efikase, fituar një reputacion të mirë nga klientët globale nga Anglia, Francë, Gjermani, Japonia dhe të tjera 30 vendet e zhvilluara dhe rajone. Noulei 3D Printer dhe filamente kanë kaluar çertifikatat ndërkombëtare dhe të kenë dhjetra e patentave shpikje si dhe software të drejtat pronësore.

 


parametër
model fije e hollë material diametër shtyp temperaturë Neto peshë bruto peshë Ngjyrë
6# Silk-si seri PLA  1.75mm ±0.02mm 195°C - 230°C 0.5KG ose 1.KGG 0.8KG ose 1.KGG 15 Ngjyrë fakultativ
Aplikacion

Aplikacionet e PLA Silk fije e hollë për FDM 3D Printer

PLA Silk 3D hollë Printer është përdorur gjerësisht në modelings shtypjes për arsimin, përdorimi shtëpi, hobbyist dhe zyra, i cili gjithashtu luan një rol të rëndësishëm në disa fusha të tilla si Cosplay, prodhimit industrial, dizajn arkitektonike, lodra animacion, Automobile Projektimi dhe më shumë. Noulei PLA 3D printer filament gëzon një reputacion të mirë në mbarë botën për shkak të çmimit të tij konkurruese, cilesi e larte.

Ky robot STL dhe shtypje sigurohen nga fab365, përdorim Noulei \ 'S ari mëndafshi #1 filament.


video

FAQ

1.Është sipërfaqja përfunduar objekti qetë?
po, Sepse diametri i fije e hollë është shumë e qëndrueshme, dhe saktësi mund të jetë aq i lartë sa 0.02 mm.

2. Çfarë është ngjyra material?
A: Noulei 3D Printer hollë mëndafshi Seria me 15 Colors: bakër, i kuq, e bardhë, blu, e gjelbër, rozë, bronz, dritë të purpurt, Rose, bule lehta, blu safir, ar, argjend, Gold Antique, ylber.

3.Q: Cilat ngjyra është si metali?
A: ar, bakër, bronz, Antique Gold afër ngjyra metalike.

4.A ju ofrojnë 0.5kg?
po. Noulei 3D Printer hollë mëndafshi Series ka dy paketa 0.5kg dhe 1.0kg.

5.Çfarë është e mirë temperatura shtypjen?
Ka dallime të vogla në temperaturë midis printera të ndryshme, ju lutem të rregulluar në bazë të printerit tuaj, temperatura më e ulët ka një famë të mirë.

6: Jeni te prodhuesi ose vetëm reseller e 3D filament printer në Kinë?
A: Ne jemi prodhues profesional të 3D filament printer në Kinë. Mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë.

7.Mund të vendosni emrin tim markës (logo) në fije e hollë printer Silk Series 3D(shërbimit OEM)?
i sigurt. Në mënyrë që të eksplorojnë tregun më të mirë dhe të ofrojë shërbime më të përshtatshëm për konsumatorët globale, Noulei sinqerisht fton agjent jashtë shtetit për të krijuar të ardhme të shkëlqyer së bashku.

8.Çfarë është moq?
A: Moq është 1 i vendosur. Por, siç e dini, më shumë që të urdhërojë, të mirë çmimi do të jetë.

9.Si mund të blini vetëm një për përdorim personal?
A: Ju mund të blini atë nga dyqan tona online në Alibaba Aliexpress,ose ebay, ose Amazon, ose kontaktoni me ne direkt.

10.Si do të dorëzojë filament printer 3D për ne?
A: Ne do të bëjë dërgesën me postal, nga express, nga ajri ose nga deti sipas sasisë tuaj. Ne do të ju sugjerojmë metodën më të mirë të anijeve.

11.Cilat metoda e pagesës ju pranoni?
T / T, Western Union, PayPal, etj.