+86 21 60517372

Noulei Shiny 3d Printer hollë mëndafshi Black 1.75mm Silk Texture Ndjenja PLA 3d printer hollë materiale shumicë

* Silk-Like Lustre 3D hollë Printer
Ngjyrë e ndritshme, butë, asnjë flluskë.
*Lehtë për t'u përpunuar pas shtypjes

Detail shpejtë:
Ship Nga: EU / RU / FR / ES / CN markë emër: NOULEI
model jo. : 24# SILK BLACK minimum urdhër sasi: 1copë
dorëzim kohë: 2 ditë furnizim aftësi: 500000copë / muaj
EXW Price: $15.5x1pcs, $14.5x200pcs, $12.9x500pcs,
paketim detalet: 5pcs/CTN, 10copë / CTN, cope / CTNCTN
pagesë Kushtet: Paypal union / Western / T / T

çmim:$29.60
Përshkrim

24# PLA Silk BLACK

• tkurrje të ulët, dimensionale stabilitet gjatë thermoforming.

• filament jonë është gjithmonë e rrumbullakët, pa mbetje vaj, nuk ka flluska e ajrit, ka Kinks apo prishet.

• 3D filamente janë të dizajnuara në mënyrë universale dhe në përputhje me printera 3D që përdorin 1.75 mm ose 3.0 mm diametër filamente me një +/- 0.05 mm Saktësi.

• Extrudes me saktësi të madhe, duke rezultuar në printuara më të mirë, përmirësimin e besueshmërisë, dhe kërkon më pak kalibrime dhe më pak dështimet extruder.

• Furnizuar me desiccant vakumit-vulosur në një 1kg (2.2lb) roll në përputhje me shumicën aktualisht në dispozicion printera 3D.

cilësi mëndafshi Real, shëndetin dhe mbrojtjen e mjedisit, në PPSH origjinale mbi bazën e përmirësimit të plotë dhe optimization, me PPSH origjinal gjithë kafshonin, por edhe më të bukur se ngjyra PLA.

 

New patentuar Teknologji, NOULEI New Silk hollë ju lejon të shtypura gloss Shkëlqyer.


 

23 Color Optional

i kuq,bakër,e gjelbër,blu,e zezë,Antique Gold afër ngjyra metalike.

Si për të ruajtur Noulei PLA 3D Printer filament

★ Mbani materiale në qese të mbyllur, derisa e përdorin atë

★ Shmangni ujit. Mbani në vend të thatë

★ Mbani larg nga të nxehtit


Certifikatat ndërkombëtare të Noulei

Noulei TEAM ka provuar të jetë një i besueshëm, i besuar, ndërmarrje e angazhuar dhe efikase, fituar një reputacion të mirë nga klientët globale nga Anglia, Francë, Gjermani, Japonia dhe të tjera 30 vendet e zhvilluara dhe rajone. Noulei 3D Printer dhe filamente kanë kaluar çertifikatat ndërkombëtare dhe të kenë dhjetra e patentave shpikje si dhe software të drejtat pronësore.


parametër
model fije e hollë material diametër shtyp temperaturë Neto peshë bruto peshë Ngjyrë
24# Silk-si seri PLA  1.75mm ±0.02mm 195°C - 230°C 0.5KG ose 1.KGG 0.8KG ose 1.KGG 23 Ngjyrë fakultativ

Aplikacion

NOULEI 3D shtypjen e hollë është i njohur si prodhimin krijuese dhe prototip të shpejtë, 
e cila ka qenë përdorur gjerësisht në aplikimet e mëposhtme:

* Arsimi dhe hulumtimi
* dizajn arkitektonike
* lodra animacion
* i derdhur injeksion
* Gdhendje dhe kështu me radhë


video
FAQ

1.Është sipërfaqja përfunduar objekti qetë?
po, Sepse diametri i fije e hollë është shumë e qëndrueshme, dhe saktësi mund të jetë aq i lartë sa 0.02 mm.

2. Çfarë është ngjyra material? 
A: Noulei 3D Printer hollë mëndafshi Seria me 15 Colors: bakër, i kuq, e bardhë, blu, e gjelbër, rozë, bronz, dritë të purpurt, Rose, bule lehta, blu safir, ar, argjend, Gold Antique, ylber.

3.Q: Cilat ngjyra është si metali?
A: ar, bakër, bronz, Antique Gold afër ngjyra metalike.

4.A ju ofrojnë 0.5kg?
po. Noulei 3D Printer hollë mëndafshi Series ka dy paketa 0.5kg dhe 1.0kg.

5.Çfarë është e mirë temperatura shtypjen?
Ka dallime të vogla në temperaturë midis printera të ndryshme, ju lutem të rregulluar në bazë të printerit tuaj, temperatura më e ulët ka një famë të mirë.

6.Jeni te prodhuesi ose vetëm reseller e 3D filament printer në Kinë? 
A: Ne jemi prodhues profesional të 3D filament printer në Kinë. Mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë. 

7.Mund të vendosni emrin tim markës (logo) në fije e hollë printer Silk Series 3D(shërbimit OEM)? 
i sigurt. Në mënyrë që të eksplorojnë tregun më të mirë dhe të ofrojë shërbime më të përshtatshëm për konsumatorët globale, Noulei sinqerisht fton agjent jashtë shtetit për të krijuar të ardhme të shkëlqyer së bashku.

8.Si mund të blini vetëm një për përdorim personal? 
A: Ju mund të blini atë nga dyqan tona online në Alibaba Aliexpress,ose ebay, ose Amazon, ose kontaktoni me ne direkt.

9.Si do të dorëzojë filament printer 3D për ne?
A: Ne do të bëjë dërgesën me postal, nga express, nga ajri ose nga deti sipas sasisë tuaj. Ne do të ju sugjerojmë metodën më të mirë të anijeve.

10.Cilat metoda e pagesës ju pranoni? 
T / T, Western Union, PayPal, etj.