+86 21 60517372

Noulei Silk Purple PLA 3D hollë Printer 1.75mm 1KG 3D Printing Silky Shiny material me shumicë

* gjerësisht Compatibility
* Vacuumed dhe vulosur me desiccant.
Highlight PLA mëndafshi fije e hollë

Detail shpejtë:
Ship Nga: EU / RU / FR / ES / CN markë emër: NOULEI
model jo. : 23# SILK PURPLE minimum urdhër sasi: 1copë
dorëzim kohë: 2 ditë furnizim aftësi: 500000copë / muaj
EXW Price: $15.5x1pcs, $14.5x200pcs, $12.9x500pcs,
paketim detalet: 5pcs/CTN, 10copë / CTN, cope / CTNCTN
pagesë Kushtet: Paypal union / Western / T / T

çmim:$29.60
Përshkrim

23# PLA Silk PURPLE

PLA është më e mirë dhe më e lehtë për material erë 3d printerlow,

Shëndeti dhe saveNO prish,

NO jam,

JO burbles,

Nuk ka zgjedhje crackingthe më e mirë për fillestar në shtypjen 3d.

Cilësi që mund t'i besosh 
 

pastërti të lartë: PLA ka shkallë të ulët tkurrje, NO Warp, NO Burbles edhe të shtypura modelet më të mëdha të kryejnë mirë. 
 

rezistencë të fortë: Prodhuar për tolerancat shumë i ngushtë dhe një gamë të gjerë të temperaturës extruder, duke e bërë për printim 3D duhur,NO Jam

Compatible me të gjitha printer 3D FDM.
 

i shëndetshëm: Të gjitha produktet kanë kaluar RoHS, CE, standarde REACH.


 

New patentuar Teknologji, NOULEI New Silk hollë ju lejon të shtypura gloss Shkëlqyer.

 

 

23 Color Optional

ar, Rose, bronz, Rose Gold, argjend, blu, Black afër ngjyra metalike.

shtyp Këshilla

1. Gjithmonë punojnë në një dhomë të ventiluar mirë
2. Nëse ju doni të bëni copa më të mëdha se sa printer madhësinë aktuale tuaj printim, ju mund të shtypura pjesë dhe rrinë e tyre së bashku me aceton.
3. Përdorni shirit në heatbed printer për aderimin më të mirë
4. Temperatura më e lartë heatbed,aderimin më mirë është. Distanca e hundë dhe heatbed më afër,cilësia më mirë është.
5. Temperatura më e ulët grykë do të japë një shkëlqim të mirë


Certifikatat ndërkombëtare të Noulei

 Noulei TEAM ka provuar të jetë një i besueshëm, i besuar, ndërmarrje e angazhuar dhe efikase, fituar një reputacion të mirë nga klientët globale nga Anglia, Francë, Gjermani, Japonia dhe të tjera 30 vendet e zhvilluara dhe rajone. Noulei 3D Printer dhe filamente kanë kaluar çertifikatat ndërkombëtare dhe të kenë dhjetra e patentave shpikje si dhe software të drejtat pronësore.


parametër
model fije e hollë material diametër shtyp temperaturë Neto peshë bruto peshë Ngjyrë
23# Silk-si seri PLA  1.75mm ±0.02mm 195°C - 230°C 0.5KG ose 1.KGG 0.8KG ose 1.KGG 23 Ngjyrë fakultativ

Aplikacion

NOULEI 3D shtypjen e hollë është i njohur si prodhimin krijuese dhe prototip të shpejtë, 
e cila ka qenë përdorur gjerësisht në aplikimet e mëposhtme:

* Arsimi dhe hulumtimi
* dizajn arkitektonike
* lodra animacion
* i derdhur injeksion
* Gdhendje dhe kështu me radhë


video
FAQ

1.Është sipërfaqja përfunduar objekti qetë? 
po, Për shkak se struktura e printerit është shumë e qëndrueshme, dhe saktësi mund të jetë aq i lartë sa 0.05 mm.

2. Çfarë është ngjyra material? 
A: Noulei 3D Printer hollë mëndafshi Seria me 15 Colors: bakër, i kuq, e bardhë, blu, e gjelbër, rozë, bronz, dritë të purpurt, Rose, bule lehta, blu safir, ar, argjend, Gold Antique, ylber.

3.Q: Cilat ngjyra është si metali?
A: ar, bakër, bronz, Antique Gold afër ngjyra metalike.

4.A ju ofrojnë 0.5kg?
po. Noulei 3D Printer hollë mëndafshi Series ka dy paketa 0.5kg dhe 1.0kg.

5.Çfarë lloj i softuerit mund të përdor në printera 3D Noulei?
Një printer 3D është vetëm aq i mirë sa hartimin ajo \ 's dhënë për shtyp. Dhe për të hartuar dhe format printime, ju \ 'll duhet të drejtë software -- posaçërisht të hartuar dhe software presje në feta. Ka mundësi për të plotësuar çdo nivel aftësinë dhe buxhet, por të gjitha printera janë të pajtueshme dhe disa edhe të kërkojë përdorimin e softuerit të pronarit. printera Mingda janë të dizajnuara për compatibilty me burim të hapur shumë dhe software komerciale në dispozicion. Për më shumë ndihmë në zgjedhjen e software që \ 's drejtë për ju, Shih udhëzuesin tonë Software këtu.

6.Jeni te prodhuesi ose vetëm reseller e 3D filament printer në Kinë? 
A: Ne jemi prodhues profesional të 3D filament printer në Kinë. Mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë. 

7.Mund të vendosni emrin tim markës (logo) në fije e hollë printer Silk Series 3D(shërbimit OEM)? 
i sigurt. Në mënyrë që të eksplorojnë tregun më të mirë dhe të ofrojë shërbime më të përshtatshëm për konsumatorët globale, Noulei sinqerisht fton agjent jashtë shtetit për të krijuar të ardhme të shkëlqyer së bashku.

8.Si mund të blini vetëm një për përdorim personal? 
A: Ju mund të blini atë nga dyqan tona online në Alibaba Aliexpress,ose ebay, ose Amazon, ose kontaktoni me ne direkt.

9.Si do të dorëzojë filament printer 3D për ne?
A: Ne do të bëjë dërgesën me postal, nga express, nga ajri ose nga deti sipas sasisë tuaj. Ne do të ju sugjerojmë metodën më të mirë të anijeve.

10.Çfarë certifikatat a keni? 
Të gjitha printera Mingda 3D janë të kualitetit të mirë dhe me er, FCC, çertifikatat RoHS.