400. That’s an error.

Your client has issued a malformed or illegal request. That’s all we know. . 1.Specifikimet kanë 1.75mm2. VACU" />

+86 21 60517372

NOULEI Silk Shiny Metal Color PLA 3D Printer hollë Silver

* Silk-Like Lustre 3D hollë Printer 2# Color Silver
* luster argjendi me një ndjenjë të fortë metalike industriale. Ngjyrë e ndritshme, butë, asnjë flluskë
* Ngjyrë e ndritshme, butë, asnjë flluskë. Prodhim industrial, animacion Lodrat.

Detail shpejtë:
Ship Nga: EU / RU / FR / ES / CH markë emër: NOULEI
model jo. : 2# Silver Silk moq: 1copë
dorëzim kohë: 2 ditë furnizim aftësi: 500000copë / muaj
EXW Price: $15.5x1pcs, $14.5x200pcs, $12.9x500pcs,
paketim detalet: 5pcs/CTN, 10copë / CTN, cope / CTNCTN
pagesë Kushtet: Paypal union / Western / T / T

çmim:$29.60
Përshkrim

2# PLA Silk Silver

Krijuar për punë Unique, Noulei Silk Filament ju lejon të shtypura shkëlqim të shkëlqyer. Kjo fije e hollë është testuar dhe optimizuar për të shtypur në mënyrë të besueshme.

Ky robot STL dhe shtypje sigurohen nga Fab365, përdorim Noulei \ 'S ari mëndafshi #1 filament.

1. Specifikimet kanë 1.75mm
2. paketimi vakum, 1.0kg Pesha neto.
3. modele printer 3D të huaj të mbështetur PPSH përkryer. PLA takon biomaterials. Misri kokërr është nxjerrë. Ngjyra natyrale është degradable pa ndikuar në mjedis.
4. PLA është e vështirë, forca të lartë dhe ngurtësi të lartë.
5. Sipërfaqja është e ndritshme dhe smoothness është shumë i mirë.
6. nuk ka erë, përdorimin e burimeve bimore, si nxjerrjen niseshte misri nga materiali.
7. shtypjen PLA nuk curl, nuk buzë.
8. Temperatura e punës është i ulët, 195-230 gradë.
9. Ajo ka një famë të shkëlqyer. ngjyra të gjerë të përzgjedhjes:
bakër, i kuq, e bardhë, blu, e gjelbër, rozë, bronz, dritë të purpurt, Rose, bule lehta, blu safir, ar, argjend, Gold Antique, ylber.


 

New patentuar Teknologji,NOULEI New Silk hollë ju lejon të shtypura gloss Shkëlqyer.

(1) Investimet e mëdha në R&D, p.sh.: të avancuar sistemin e linjës lazer për të kontrolluar diametër.
(2) Rreptë Departamenti QC : inspektim të rreptë para se të dërgesës për të shmangur gabime.
(3) Shpërndarësit në shumë vende : Të lehtë për të transportuar mallra në vendin tuaj.
(4) Testuar në printer Noulei, rezultatet e tmerrshëm!
(5) qëndrueshmëri Extended, rezistenca dhe ngurtësinë.
(6) Ngjyrë e ndritshme, butë, asnjë flluskë
(7) Pika më e ulët e shkrirjes dhe nuk ka erë, rrjedhin shpejt, mos bllokimin e hundë.
(8) PLA Filament ka tkurrje të vogël edhe kur shtypje model të madh me permasa të.
(9) paketim: 0.5kg ose 1kg rrotë në PLA Mëndafshit bobinëparametër
model fije e hollë material diametër shtyp temperaturë Neto peshë bruto peshë Ngjyrë
2# Silk-si seri PLA  1.75mm ±0.02mm 195°C - 230°C 0.5KG ose 1.KGG 0.8KG ose 1.KGG 15 Ngjyrë fakultativ

Certifikatat ndërkombëtare të Noulei

Noulei TEAM ka provuar të jetë një i besueshëm, i besuar, ndërmarrje e angazhuar dhe efikase, fituar një reputacion të mirë nga klientët globale nga Anglia, Francë, Gjermani, Japonia dhe të tjera 30 vendet e zhvilluara dhe rajone. Noulei 3D Printer dhe filamente kanë kaluar çertifikatat ndërkombëtare dhe të kenë dhjetra e patentave shpikje si dhe software të drejtat pronësore.Aplikacion

Aplikacionet e PLA Silk fije e hollë për Desktop dhe Industriale 3D Printer

PLA Silk 3D hollë Printer është përdorur gjerësisht në modelings shtypjes për arsimin, përdorimi shtëpi, hobbyist dhe zyra, i cili gjithashtu luan një rol të rëndësishëm në disa fusha të tilla si Cosplay, prodhimit industrial, dizajn arkitektonike, lodra animacion, Automobile Projektimi dhe kështu me radhë. Noulei PLA Silk 3D printer filament gëzon një reputacion të mirë në mbarë botën për shkak të çmimit të tij konkurruese, cilesi e larte.
video

FAQ

1.Është sipërfaqja përfunduar objekti qetë?
po, Sepse diametri i fije e hollë është shumë e qëndrueshme, dhe saktësi mund të jetë aq i lartë sa 0.02 mm.

2. Çfarë është ngjyra material?
A: Noulei 3D Printer hollë mëndafshi Seria me 15 Colors: bakër, i kuq, e bardhë, blu, e gjelbër, rozë, bronz, dritë të purpurt, Rose, bule lehta, blu safir, ar, argjend, Gold Antique, ylber.

3.Q: Cilat ngjyra është si metali?
A: ar, bakër, bronz, Antique Gold afër ngjyra metalike.

4.A ju ofrojnë 0.5kg?
po. Noulei 3D Printer hollë mëndafshi Series ka dy paketa 0.5kg dhe 1.0kg.

5.Çfarë është e mirë temperatura shtypjen?
Ka dallime të vogla në temperaturë midis printera të ndryshme, ju lutem të rregulluar në bazë të printerit tuaj, temperatura më e ulët ka një famë të mirë.

6: Jeni te prodhuesi ose vetëm reseller e 3D filament printer në Kinë?
A: Ne jemi prodhues profesional të 3D filament printer në Kinë. Mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë.

7.Mund të vendosni emrin tim markës (logo) në fije e hollë printer Silk Series 3D(shërbimit OEM)?
i sigurt. Në mënyrë që të eksplorojnë tregun më të mirë dhe të ofrojë shërbime më të përshtatshëm për konsumatorët globale, Noulei sinqerisht fton agjent jashtë shtetit për të krijuar të ardhme të shkëlqyer së bashku.

8.Çfarë është moq?
A: Moq është 1 i vendosur. Por, siç e dini, më shumë që të urdhërojë, të mirë çmimi do të jetë.

9.Si mund të blini vetëm një për përdorim personal?
A: Ju mund të blini atë nga dyqan tona online në Alibaba Aliexpress,ose ebay, ose Amazon, ose kontaktoni me ne direkt.

10.Si do të dorëzojë filament printer 3D për ne?
A: Ne do të bëjë dërgesën me postal, nga express, nga ajri ose nga deti sipas sasisë tuaj. Ne do të ju sugjerojmë metodën më të mirë të anijeve.

11.Cilat metoda e pagesës ju pranoni?
T / T, Western Union, PayPal, etj.