400. That’s an error.

Your client has issued a malformed or illegal request. That’s all we know. " />

+86 21 60517372

NOULEI Silk Shiny 1.75mm PLA 3D hollë bakri me shumicë

* Silk Texture Feeling 3D Printer hollë 5# Ngjyrë
* Strong famë metalike e bën puna juaj unik
* Lehtë për t'u përpunuar pas shtypjes

Detail shpejtë:

Ship Nga:

EU / RU / ES / FR / CH

brand Name:

NOULEI

Numri i modelit.:

5# Silk bakri

moq:

1copë

d.t.:

2 ditë

Furnizimi Aftësia:

500000copë / muaj

EXW Price :

$15.5x1pcs, $14.5x200pcs, $12.9x500pcs,

detajet Paketimi:

5pcs/CTN, 10copë / CTN, cope / CTNCTN

Kushtet e pagesës:

Paypal / Western Union / T / T

çmim:$29.60
Përshkrim

5# PLA Silk bakri

Krijuar për punë Unique, Noulei Silk hollë 5# ju lejon të shtypura shkëlqim Excellent bakri. 
Kjo fije e hollë është testuar dhe optimizuar për të shtypur të besueshme me reagime të Lartë.

New patentuar Teknologji

Krijuar për punë Unique, Noulei Silk Filament ju lejon të shtypura shkëlqim të shkëlqyer. Kjo fije e hollë është testuar dhe optimizuar për të shtypur në mënyrë të besueshme.

1. Specifikimet kanë 1.75mm
2. paketimi vakum, 1.0kg Pesha neto.
3. modele printer 3D të huaj të mbështetur PPSH përkryer. PLA takon biomaterials. Misri kokërr është nxjerrë. Ngjyra natyrale është degradable pa ndikuar në mjedis.
4. PLA është e vështirë, forca të lartë dhe ngurtësi të lartë.
5. Sipërfaqja është e ndritshme dhe smoothness është shumë i mirë.
6. nuk ka erë, përdorimin e burimeve bimore, si nxjerrjen niseshte misri nga materiali.
7. shtypjen PLA nuk curl, nuk buzë.
8. Temperatura e punës është i ulët, 195-230 gradë.
9. Ajo ka një famë të shkëlqyer. ngjyra të ndryshme për të zgjedhur nga.


 

15 Color Optional,  ar, bakër, bronz, Antique Gold afër ngjyra metalike.

 

paketim& Details ofrimit

paketim: Vakum paketë mbyllur
Koha e dërgimit: Zakonisht transportohen në 3-5 ditë pas mostër të konfirmohet
Delivery nga deti apo ajri, gjithashtu shprehin ofrimit , si DHL, UPS, FEDEX, TNT etj.


parametër

 

model fije e hollë material diametër shtyp temperaturë Neto peshë bruto peshë Ngjyrë
5# Silk-si seri PLA  1.75mm ±0.02mm 195°C - 230°C 0.5KG ose 1.KGG 0.8KG ose 1.KGG 15 Ngjyrë fakultativ
Aplikacion

aplikacionet e PLA hollë për FDM 3D Printer

PLA 3D Filament Printer është përdorur gjerësisht në modelings shtypjes për arsimin, përdorimi shtëpi, hobbyist dhe zyra, i cili gjithashtu luan një rol të rëndësishëm në disa fusha të tilla si Cosplay, prodhimit industrial, dizajn arkitektonike, lodra animacion, Automobile Projektimi dhe kështu me radhë. Noulei PLA 3D printer filament gëzon një reputacion të mirë në mbarë botën për shkak të çmimit të tij konkurruese, cilesi e larte.

Ky robot STL dhe shtypje sigurohen nga fab365, përdorim Noulei \ 'S ari mëndafshi #1 filament.


 

Certifikatat ndërkombëtare të Noulei

Noulei PLA ka provuar të jetë një i besueshëm, i besuar, ndërmarrje e angazhuar dhe efikase,  fitues një ion mirë reputat nga klientët globale nga Anglia, Francë, Geman, Japonia dhe e saj 30 vendet e zhvilluara dhe rajone. Noulei 3D Printer dhe filamente të kenë dhjetra e patentave shpikje si edhe të drejtat e pronës software.


video

FAQ

1.Është sipërfaqja përfunduar objekti qetë?
po, Sepse diametri i fije e hollë është shumë e qëndrueshme, dhe saktësi mund të jetë aq i lartë sa 0.02 mm.

2. Çfarë është ngjyra material?
A: Noulei 3D Printer hollë mëndafshi Seria me 15 Colors: bakër, i kuq, e bardhë, blu, e gjelbër, rozë, bronz, dritë të purpurt, Rose, bule lehta, blu safir, ar, argjend, Gold Antique, ylber.

3.Q: Cilat ngjyra është si metali?
A: ar, bakër, bronz, Antique Gold afër ngjyra metalike.

4.A ju ofrojnë 0.5kg?
po. Noulei 3D Printer hollë mëndafshi Series ka dy paketa 0.5kg dhe 1.0kg.

5.Çfarë është e mirë temperatura shtypjen?
Ka dallime të vogla në temperaturë midis printera të ndryshme, ju lutem të rregulluar në bazë të printerit tuaj, temperatura më e ulët ka një famë të mirë.

6: Jeni te prodhuesi ose vetëm reseller e 3D filament printer në Kinë?
A: Ne jemi prodhues profesional të 3D filament printer në Kinë. Mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë.

7.Mund të vendosni emrin tim markës (logo) në fije e hollë printer Silk Series 3D(shërbimit OEM)?
i sigurt. Në mënyrë që të eksplorojnë tregun më të mirë dhe të ofrojë shërbime më të përshtatshëm për konsumatorët globale, Noulei sinqerisht fton agjent jashtë shtetit për të krijuar të ardhme të shkëlqyer së bashku.

8.Çfarë është moq?
A: Moq është 1 i vendosur. Por, siç e dini, më shumë që të urdhërojë, të mirë çmimi do të jetë.

9.Si mund të blini vetëm një për përdorim personal?
A: Ju mund të blini atë nga dyqan tona online në Alibaba Aliexpress,ose ebay, ose Amazon, ose kontaktoni me ne direkt.

10.Si do të dorëzojë filament printer 3D për ne?
A: Ne do të bëjë dërgesën me postal, nga express, nga ajri ose nga deti sipas sasisë tuaj. Ne do të ju sugjerojmë metodën më të mirë të anijeve.

11.Cilat metoda e pagesës ju pranoni?
T / T, Western Union, PayPal, etj.