+86 21 60517372

NOULEI TS9 Cheap PLA Print DIY 3D Printer Kit shumicë Kinë 205x205x200mm

* Ora Life mbështetje teknike, siguruar cilësinë e printerit 3D
* 1.5krevat mm trashësi prej alumini të nxehtë, të siguruar stabilitet të lartë e printerit 3D
* 0.4mm Ekskluzive patentuar grykë sigurohet shtypjen përsosur 3D

Detail shpejtë:

Ship Nga:

EU / RU / CH

brand Name:

NOULEI

Numri i modelit.:

TS9

moq:

1copë

d.t.:

3-5 ditë

Furnizimi Aftësia:

3000copë / muaj

çmim:

$169

detajet Paketimi:

Carton Paketimi, 1cope / CTN

Kushtet e pagesës:

Paypal / Western Union / T / T

çmim:$219.00
Përshkrim

220x220mm Ngrohje platformë shtypje, në përputhje me materiale shumë të shtypjes, PLA, ABS, TPU etj

 

2mm trashë pjatë çeliku + 2020 profile alumini + pjesët metalike me porosi, i fortë, kohë të gjatë shtypje, nuk deformuar lehtë

Excellent Dizajni Struktura e makinës, madhësia e vogël, Zona shkronja të mëdha 205x205x200mm,

Reassembly pas dërgesës është e lehtë me vetëm 5 hapat dhe 6 vida.

TS9 klasike dhe rrjedhshëm jashtme, jashtme klasike dhe rrjedhshëm, më pak vida, më të sigurt dhe të bukur.

Ajo është kompakt dhe i lehtë, është makinë më e besueshme.

sipërfaqja English, lehtë operation.Factory të dhënave të para-instaluar.

 

Dizajni Printer është e arsyeshme, lehtë për tela.

Modeli shërbimeve ka avantazhet e mbështetjes së luajtshme për konsumit printim, lehtësi dhe fleksibilitet.

 

Unique print dizajn kokë, Dy tifozë të shkarkojë motor stepper dhe ngrohjes hundë,

Siguruar makinë kohë shtypje të lartë të efektshme.

parametër
markë
Noulei
model
TS9
i derdhur proces
FDM
shtyp ndërtoj madhësi L205mm * W205mm * H200mm
shtyp saktësi ±0.1mm
shtyp shpejtësi 20~ 120mm / s
shtyp platformë
alumin aliazh
hundë temperaturë MAX260 ℃
shtyp platformë temperaturë MAX110 ℃
hundë diametër 0.4mm
Avokat Trashësia 0.1~ 0.4mm
mbështetës material PLA,ABS,hips,WOOD,PETG, TPU
material diametër 1.75mm
kontroll LCD ekran
Gjuhe anglisht,kinez
skedar format STL,G-code
të punës pushtet input: AC 110/220V,   output: 24V / 12V(opsionale)
Mikpritës kompjuter program Cura,Repitier-host,Simplify3D .etj
Connector lloj USB on-line, SD kartë
Makinë madhësi 370*440*460mm
paketë madhësi 460*390*250mm
Makinë peshë 7.7kg
paketë peshë 9KG
Aplikacion

Aplikacionet e TS9 Professional FDM 3D Printer

Noulei 3D makinë printer janë më të popullarizuara në mesin e të gjitha industritë, sidomos të gjithë fushën e projektimit, si arkitektural, automobil, industri, ndriçim LED, Historia dhe industria e kulturës etj. Ju mund të shihni më të drejtpërdrejtë ndërtesat ose punon në fuqi pas modelit shtypjen, dhe për të zgjidhur problemin.
artikuj porosi për shtëpi, Dhurata dhe paraqet për miqtë dhe familjen, dekorata e Krishtlindjeve shtëpi, printer 3D Noulei gjithashtu të përshtatshëm për mësimdhënie.


video
FAQ

FAQ për NOULEI FDM 3D makinë printer

Q1: Mund të bëni OEM ose ODM?
A: po, ne mund të ofrojmë fuqimisht OEM ose ODM projektimit arkitektonik, nevoja personale rregulloje dhe kështu me radhë.

Q2: A jeni një kompani tregtare apo prodhues?
NOULEI është prodhues printer 3D dhe ka fabrika tona me standarde linjë moderne të prodhimit.

Q3: A printera tuaj 3D mbledhur plotësisht para se të dërgesës? 
A: po, printera tona 3D do të mblidhen plotësisht.

Q4: Çfarë është moq?  
A: Moq është 1 i vendosur. Por, siç e dini, më shumë që të urdhërojë, të mirë çmimi do të jetë.

Q5: Çfarë lloj i softuerit mund të përdor në printera 3D Noulei?
Një printer 3D është vetëm aq i mirë sa hartimin ajo \ 's dhënë për shtyp. Dhe për të hartuar dhe format printime, ju \ 'll duhet të drejtë software -- posaçërisht të hartuar dhe software presje në feta. Ka mundësi për të plotësuar çdo nivel aftësinë dhe buxhet, por të gjitha printera janë të pajtueshme dhe disa edhe të kërkojë përdorimin e softuerit të pronarit. printera Mingda janë të dizajnuara për compatibilty me burim të hapur shumë dhe software komerciale në dispozicion. Për më shumë ndihmë në zgjedhjen e software që \ 's drejtë për ju, Shih udhëzuesin tonë Software këtu.