+86 21 60517372

Shiny PLA 3D hollë Printer

25 Color PLA shkëlqim mëndafshi me printime të shquar përfundojë sipërfaqe dhe do t'ju japë një të shtypura të mahnitshme. 1.75 Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=sq&sl=en&tk=94803.475619 from this server. That’s all we know. . Lehtë për të Printo, No clogging, Material natyrore. Rosh.

 

Detail shpejtë:
çmim:$0.00
Përshkrim